приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Друк коробокфото
Друк коробок

Розробка та друк картонної упаковки

Щороку попит та споживання упаковки зростає. Адже гарна, якісна, грамотно розроблена упаковка збільшує обсяг продажу у кілька разів. Також, упаковка допомагає зберегти якість та цілісність товару, оберігаючи його від намокання та ушкоджень. Друкарня «Яскравий Друк» виготовляє упаковку, коробки, обгортки та інші пакувальні товари з огляду на всі побажання та вимоги клієнта. Так, наприклад, коробка під локшину матиме ламінацію з внутрішньої сторони, щоб зберегти герметичність та непроникність упаковки. Але упаковка курячих ніжок буде мати додаткові отвори для вентиляції, щоб скоринка на них залишалася хрумкою і привабливішою. Ми розуміємо ці тонкощі та конструктивні особливості фармацевтичної упаковки, упаковки для харчової промисловості, упаковки для цукерок. Немає нічого гіршого відмінного товару у неякісній упаковці. Хто купить непоказний, бляклий або посередній товар на прилавку магазину? Адже справжні властивості товару людина побачить лише оцінюючи упаковку чи коробку Вашої продукції.

Друк коробок - цикли та етапи проходження замовлення.

  • Конструкція упаковки. Перед друком першої партії спеціалістами нашої друкарні буде розроблено конструкцію упаковки, продумані клапани, що закриваються, і механізми фіксації упаковки в закритому. стані. Ми виготовимо тестову коробочку без друку та запропонуємо протестувати конструкцію та запакувати необхідний товар у цей прототип.
  • Тираж. Потрібно розуміти необхідні тиражі упаковки при перше замовлення і спланувати зразкові партії у майбутньому, т.к. на наступному На етапі важливо розуміти які тиражі знадобляться.Оптимальний стартовий тираж для упаковки – це партія від 100 шт.
  • Штанц-форма. Після затвердження конструкції та тиражу упаковки ми починаємо виготовляти штанц-форму, яка в майбутньому здатна висікти до 100 тис. готових коробочок. Вартість штанц-форми зазвичай починається від 1500–2000 грн.
  • Розробка дизайну упаковки. На стадії розробки або доопрацювання існуючого дизайну ми робимо не лише дизайн в електронному Ми також роздрукуємо тестову коробку, зберемо цей вже практично фінальний зразок. Вже за готовим зразком можемо запропонувати варіанти покращення... Можна додати матову/глянцеву ламінацію, вибірковий УФ лак, тиснення фольгою або інші можливі оздоблювальні роботи.
  • Друк. Затверджений дизайн розкладається в електронному вигляді відповідно до штанц-форми. Друкується малим тиражем до 500А3 листів цифрову машину або офсет при тиражах від 1000А3 листів. Під час друку офсетним способом є можливість використовувати унікальні кольори. срібло/бронза/ або більше 10 тис. квітів з палітри pantone®.
  • Оздоблення. Надрукований тираж ламінується, виконується обробка вибірковим УФ лаком, проводиться тиснення фольгою.
  • Висікання. Після всіх операцій з друку та обробки проводиться висікання всієї партії упаковки за допомогою штанц-форми. Штанц-форма прорубує картон гострим лезом, коли потрібно вирізати межі упаковки та б'є тупим лезом, коли потрібно позначити біговку. Після висікання тиражу потрібно вибрати із заготівлі (аркуша А3/А2).
  • Склеювання упаковки.  Майже 90% упаковки має так званий клапан для склеювання. Використовуємо виключно високоякісні клеї для склеювання упаковки, наш клей відмінно клеїть ламіновану упаковку або упаковку із захисним лаком.
  • Перевірка та упаковка. Вся партія коробочок перевіряється на відповідність сигнальному зразку. Перевіряється якість висікання, склеювання, збирання. Пакується та вирушає на склад компанії

 

Ми можемо виготовити упаковку з УФ лаком, конгревом, тисненням фольгою. А наші дизайнери та технологи професійно розроблять крій ножа упаковки (або іншої паперово-картонної конструкції), розроблять макет та проведуть усю додрукарську підготовку.

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити