приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Друк наклейокфото
Друк наклейок

Виготовлення наклейок, стікерів та етикеток

Якщо Вам потрібно підвищити впізнаваність свого бренду, в максимально короткі терміни проінформувати клієнтів про нову продукцію, новий офіс або просто замовити красивий сувенір, на допомогу Вам прийдуть наклейки, етикетки та стікери.

Роботизація у виготовленні фігурних наклейок

Щодня ми друкуємо досить велику кількість різних наклейок. Наші друкарські потужності дозволяють отримати практично будь-який тираж у дуже стислі терміни, але постійно зростаючий попит клієнтів на різні фігурні наклейки завжди ставить у глухий кут післядрукарську ділянку будь-якої типографії. Один ріжучий плотер може відмінно різати малі тиражі етикеток, але якщо мова йде про оперативне виготовлення великої партії дуже різних за формою та розміром наклейок, без автоматизації не обійтися. Так типографія "Яскравий друк" прийшла до того, що на даний момент на післядрукарській ділянці працює вже два повноцінних роботизованих автоматичних плотери. Надруковані листи наклейок автоматично подаються за допомогою вакуумних присосок у плотер - це схоже на нескінченно працюючий конвеєр, поки друкується новий тираж наклейок, попередній встигає пройти через лінію підрізки. Так стікерпакі можуть різатися на одній станції, фігурні наклейки паралельно на другій роботизованій станції. Все виконується максимально оперативно, ми знаємо наскільки важливо для Вас отримати тираж наклейок у найкоротші терміни, тому і прагнемо до скорочення часових витрат на всіх етапах виробництва наклейок.

Друк самоклеючих стікерів або наклейок - сучасний та відносно молодий напрямок серед послуг поліграфії. Саме стікери або наклейки дозволяють ідентифікувати товар. Це простий і досить креативний спосіб продемонструвати індивідуальність свого бренду та зробити його більш привабливим.

Це ефективний та водночас економічний інструмент маркетингу. Для сучасного бізнесу наклейки виконують не тільки інформаційну функцію, але й часто стають якісною рекламою.

Етикетки сьогодні мають досить широке застосування: їх можна побачити практично на кожному товарі, в будь-якій торговій точці. На етикетах розміщується важлива інформація, логотип виробника, дата виготовлення та термін зберігання, а також деякі характеристики самого продукту.

Важливо, щоб етикетка була стильною, оригінальною і головне - ефектною, адже саме упаковка товару привертає і утримує увагу покупця в першу чергу. За кілька хвилин вивчення упаковки та етикетки зокрема, споживач приймає рішення, купувати чи ні даний продукт.

Можна зробити висновок, що виготовлення наклейок є важливою складовою будь-якої маркетингової стратегії. Але, як і будь-яка інша форма реклами, друк стікерів вимагає правильного дизайну та виготовлення, щоб підсилити її ефективність. Друк наклейок у типографії «Яскравий друк» може гарантувати впевненість у якості виготовленого тиражу.

Сучасне поліграфічне обладнання дозволяє наносити зображення на широкий асортимент матеріалів, придатних для різних поверхонь з додатковим виділенням (декоруванням) Вашого дизайну. Види друку наклейок різноманітні, і кожен з них затребуваний залежно від кольоровості друку, тиражу наклейок, необхідного матеріалу самої наклейки та поверхні монтажу.

Друк наклейок здійснюється з використанням паперу або вінілової плівки. Поверхня паперових стікерів може бути матовою або глянцевою. Плівка може бути білою матовою, глянцевою або прозорою.

Друк на паперовій самоклейці.

Паперова самоклейка - це найбільш поширений варіант, який користується великим попитом завдяки доступності та універсальності. В нашому розпорядженні кілька видів паперової самоклейки (Extra) з посиленим клейовим шаром та звичайна. Звичайна буває з просічкою на зворотному боці (підкладці) та без просічки. Extra самоклейка відмінно переносить мороз до -10 градусів, що добре підходить для друку стікерів продукції, яка піддається низьким температурам (наклейки на продукти харчування). Недоліком є те, що паперова наклейка не стійка до вологи та менш стійка до фізичних впливів.

Незалежно від виду друку, паперові наклейки, можна заламінувати - додатково покрити шаром плівки, яка буде служити захисним бар'єром від зовнішніх впливів, тим самим підкреслить зображення наклейки. Ламінація можлива глянцева, матова, soft-touch, anti-scuff.

Друк на самоклеючій плівці.

Плівка вважається універсальним матеріалом, оскільки використовується вона не тільки для листової, але й для широкоформатного друку наклейок. Плівка зносостійка та водонепроникна, термін служби довший. У нашій типографії можна здійснити друк наклейок на прозорій або білій плівці, залежно від призначення потрібного виробу.

Найчастіше при виборі плівкового самоклеючого матеріалу зупиняються на Oracal або Ritrama, оскільки саме ці види плівок мають особливі властивості у використанні: вони стійкі до вологи, не бояться прямих сонячних променів, протягом тривалого часу не втрачають яскравість. Всі плівки, на яких ми друкуємо, покриті спеціальним праймером, саме тому наш друк на них триматиметься максимально міцно та не обсипатиметься.

Ми вміємо правильно використовувати кожен із матеріалів: друкувати та обробляти. З радістю порекомендуємо та продемонструємо зразки будь-якого матеріалу, щоб допомогти Вам визначитися з необхідним.

Плоттерна підрізка наклейок та стікерів

Плоттерна підрізка - процес, який дозволяє підрізати наклейку по контуру фігури. Також він незамінний при виготовленні наклейок маленького розміру. Після друку наклейок з контурною різкою зайві елементи видаляються. За бажанням можна виготовити наклейки будь-якої форми. Рекламні наклейки з плоттерною фігурною підрізкою привертають набагато більше уваги потенційних клієнтів. У цьому випадку виріб віддається клієнту в листах, з яких легко відокремлюється кожна наклейка.

Завдяки плотеру можна виготовити наклейки будь-якої складності. У нашій типографії Ви можете замовити друк наклейок різних форм і розмірів, без обмежень.

Як замовити друк етикеток / наклейок?

Поліграфія «Яскравий друк» виконує друк наклейок швидко в будь-якій кількості і в будь-якому форматі. Щоб замовити друк наклейок у нашій типографії достатньо написати нам у Telegram: https://t.me/Drukkhua

При замовленні друку стікерів у типографії «Яскравий друк», можете бути впевнені, що:

 • Наші менеджери уточнять і врахують всі моменти від матеріалу до способу використання виробу;
 • Наші дизайнери допоможуть розробити або доопрацювати Ваш макет, якщо це необхідно;
 • Ваше замовлення буде надруковано на якісних матеріалах;
 • Виріб пройде правильну післядрукарську обробку.

Як підсумок, Ви зможете забрати готові наклейки у нашому офісі, або ми здійснимо доставку Новою поштою по Україні. Індивідуальний підхід спеціалістів нашої типографії допоможе Вам визначитися з вибором наклейок, які при необхідності можуть сприяти просуванню Вашого бренду.
Ми з радістю візьмемо в роботу Ваше замовлення та виготовимо наклейки / етикетки у будь-якій кількості від одиничних екземплярів до великих тиражів.

Виготовлення наклейок і стікерів

Етикетка-наклейка-стікер - ми можемо запропонувати різні способи друку цієї продукції. Друк наклейок різної форми та розміру, можливість виготовлення пробного тиражу перед запуском великої партії наклейок.
Маємо спеціальну плівку для друку етикеток-наклейок, у наявності завжди є біла і прозора плівка. Також є паперова самоклейка звичайна та з покращеною клейовою основою. Якщо ваша продукція повинна витримувати морозильну камеру (холодильник), у нас є і така самоклейка.
Додатково, на вимогу, ламінація матовою/глянцевою/софт-тач плівкою різних тиражів наклейок. Ламінація здійснюється виключно на професійному ламінаторі з гідропритиском для отримання максимального якісного зчеплення з надрукованими наклейками.
Наша типографія рада запропонувати плотерну порізку віддрукованих зображень на новому професійному обладнанні.
Порізка здійснюється на раніше надрукованих аркушах, на яких розміщуються, окрім етикеток, спеціальні фотомітки. Оптичний датчик плотера зчитує ці мітки і тільки після цього починається порізка етикеток.
Друк/порізка з використанням фотоміток дозволяє вирізати лазерні відбитки на паперовій самоклейці, плівці Oracal, відбитки з широкоформатних принтерів, офсетні відбитки, шовкотрафаретні, з точністю різу до 0,5 мм. Будь-які викривлення геометрії аркуша при друку компенсуються програмними рішеннями плотера. Скільки завгодно складна форма етикетки не є проблемою для цього плотера.

Друк паперових наклейок

Ми друкуємо наклейки на паперовій крейдованій самоклейці Diacoat, Eurotak, Mastertac. Головна перевага паперової етикетки — її ціна. До основних недоліків можна віднести недовговічність при зовнішньому розміщенні (на вулиці). Паперовий шар швидко вбирає вологу, розмокає, кольорова гамма швидко вигорає.

Наші рекомендації до використання:

 • етикетки на фармацевтичні препарати
 • наклейки для косметичної продукції
 • наклейки для супермаркетів
 • наклейки з реквізитами фірми на конверти, бланки
 • наклейки з логотипом, назвою компанії на товари
 • штрих-коди для маркування продукції-товарів
 • наклейки на подарункове шампанське, віскі, горілку тощо

 

Виготовлення наклейок на плівці

Більш практичною і довговічною є етикетка, виготовлена на плівці Oracal (білої або прозорої). При друку на цих плівках зображення додатково ламінується (покривається тонкою плівкою), захищаючи надруковане зображення від фізичних/механічних впливів. Плівка не вбирає вологу, від сонячних променів зображення практично не вигорає. Ціна такої наклейки приблизно на 50% вище, але термін служби у 10 разів довше.

Наші рекомендації до використання:

 • друк наклейок на обладнання або інвентар
 • фармацевтичні етикетки на тубуси, тюбики, флакони
 • наклейки на ламінат/паркет
 • наклейки на різні прилади
 • наклейки для косметичних засобів

 

Вам потрібен якісний повнокольоровий друк на самоклеючій плівці з роздільною здатністю 2400 dpi при тиражі від одного аркуша - нам є що запропонувати Вам!
Замовити і виготовити наклейки, стікери та етикетки Ви можете в типографії "Яскравий друк".

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити