приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Квартальні календарі на 2025 рікфото
Квартальні календарі на 2025 рік

Друк квартальних календарів на 2025 рік

Головна відмінність квартального календаря, як випливає з його назви, полягає в тому, що він відображає дні та тижні відразу трьох місяців. на Сьогодні складно уявити офіс чи кабінет без такого календаря. Це один із найпопулярніших видів корпоративної поліграфії, оскільки в ньому краще всього реалізується основна мета всієї календарної продукції - розподіл робочого часу тривалий період. Як правило, їм віддають перевагу компанії, орієнтовані на довгострокове планування своєї фінансової та господарської діяльності. Такі календарі дуже стильні та практичні. Вони дозволяють організувати робочий графік та розписати заходи відразу на кілька місяців наперед. Квартальні календарі є чудовими носіями інформації, зокрема рекламного характеру.

Як і перекидні, квартальні календарі складаються з великої сторінки і блоки календарної сітки. Останні розбиті на три частини, скріплені між собою пружиною. Таку продукцію традиційно постачають бігунком, за допомогою якого відзначають поточну дату.

Виробництво календарів має сезонний характер. Найбільші обсяги замовлень цієї продукції, як можна здогадатися, припадають на кінець року. багато підприємства замовляють виготовлення цілих партій календарів для своїх співробітників, колег та бізнес-партнерів. Кожен листопад та грудень ми друкуємо тисячі календарів, що несуть рекламне чи сувенірне призначення. В першу черга, вони служать знаком уваги від компанії, зразком корпоративного стилю, нагадуванням про послуги, що надаються.

При складанні макета квартального календаря насамперед слідує визначитися з розмірами та взаємним розташуванням його складових – підкладки, блоки календарної сітки, титульного листа. При розробці зовнішнього вигляду варто звернути увагу, як виглядатиме сам календарний блок, оскільки це надалі визначить зручність користування календарем. Це може бути як один блок із сіткою на три місяці, що кріпиться за допомогою пружини до плаката календаря, або три окремих блоки, прикріплених пружиною до своєї підкладки. Ви можете самі вибрати варіант дизайну календарного блоку або ж доручити це нам. Верхнє поле календаря (шапка), як і підкладка, є основним носієм рекламної інформації; друк проводиться на крейдованому картону або щільний папір. Для підвищення міцності та довговічності календаря часто використовується ламінування шапки та підкладок. Рекламна інформація, логотип та реквізити фірми також можуть розміщуватися безпосередньо на календарних блоках кожного місяця

Квартальні календарі не дарма називають одним із найуніверсальніших рекламних ходів, багато компаній у Харкові і сьогодні вдаються до них. Цю продукцію, як правило, залишають після отримання в руки і не викидають, на відміну від звичайних листівок та флаєрів. Квартальні календарі використовують і вдома, і на роботі, тому вплив реклами на людську підсвідомість набагато вищий. Сьогодні складно зустріти хоча б одну компанію у Харкові, та й взагалі у світі, у якій на робочому місці співробітників не було квартального календаря з рекламою їх організації чи логотипами партнерів.
У друкарні «Яскравий друк» на даний момент Ви зможете замовити квартальні календарі різні по розміру та дизайну, всіляких кольорів та з безлічі різних матеріалів.
Квартальні календарі завжди набагато функціональніші за будь-які брошури та рекламні постери, буклетів або флаєрів. Чому? Ну почнемо з того що, вони набагато практичніші. Оскільки, крім рекламної інформації, квартальні календарі дають можливість. планувати своє майбутнє та аналізувати Ваше минуле, календар завжди допомагає бути Вам у курсі сьогодення. Та й як носій Вашої рекламної інформації, квартальні календарі ефективніші. Маркетологи всього світу давно знають, що будь-яке рекламне повідомлення краще досягає своєї мети тільки лише у разі свого частого повторення. Плюс до цього варто зауважити, що подарований квартальний календар із нанесеною на нього рекламою своїм клієнтам або партнерам, буде працювати на Вас постійно! Додайте до цього і те, що Вашою аудиторією для реклами будуть усі відвідувачі та співробітники окремого офісу. А це означає те, що Ви гарантовано збільшите популярність наданих Вами послуг та підніміть імідж власної компанії.
Не дарма друк квартальних календарів у поліграфії замовляють як банки, так і торгово-промислові підприємства, і навіть різні некомерційні організації. При цьому більшість фірм виділяють для друку квартальних календарів на замовлення. чималі гроші щороку. Зрозуміло, адже ці вкладення окупаються у вигляді ваших. нових клієнтів та партнерів по бізнесу, залучать нових інвесторів і, звичайно ж, допоможуть збільшити продаж фірми.

Основні розміри полів Квартальних календарів:

Квартальний календар "Стандарт":

 • загальні розміри календаря: 720*297мм
 • верхнє рекламне поле А4 формат (210*297мм)
 • нижнє рекламне поле 70*297мм
 • розмір кожної секції з календарною сіткою 140*297мм

Квартальний календар "Бізнес"

 • загальні розміри календаря: 840*297мм
 • верхнє рекламне поле А4 формат (210*297мм)
 • 3 рекламні поля 70*297мм
 • розмір кожної секції з місяцями 140*297мм

Чому замовляти квартальні календарі у друкарні "Яскравий друк" так вигідно?

 • Квартальні Календарі на 2025 рік виготовляються повністю лише на власне обладнання з використанням власних календарних сіток.
 • Ціна квартальних календарів у нашій друкарні в середньому на 10% вигідніша.
 • Наші цифрові машини "PRO" класу чудово друкують складні градієнти, плашки, тонкі лінії.
 • Ви можете надрукувати пробник свого календаря протягом 5 хвилин.
 • Квартальні сітки завжди є в наявності, друкуються у двох видах та двох варіантів колірних рішень: чорно-червоні та синьо-червоні.
 • У сітці Квартального Календаря відзначені всі державні свята та офіційні вихідні.
 • Матеріали, що використовуються: календарна сітка - 12 аркушів на папері крейдованого матовий 90 г/м2, рекламне поле та підкладки - крейда матова 350 г/м2 або целюлозний картон 270 г/м2, заклепка золота або срібна, віконце-покажчик поточної дати, пружина 6 мм діаметр білого кольору.
 • Можливий друк квартальних календарів із використанням індивідуальних квартальних сіток, також можливе виготовлення календарів за індивідуальним проекту, нестандартної форми з нестандартним складанням.
 • Наша друкарня завжди може гарантувати якість та терміни виконання Ваше замовлення на квартальні календарі.

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити