приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Цифровий друк візитокфото
Цифровий друк візиток

Терміновий друк візиток:

Це оптимальне рішення для термінового друку або для невеликих партій візитних карток. Іншими словами: Вам потрібно 100 візиток до сьогоднішнього вечора? Ми знаємо, що Вам запропонувати!

Унікальна перевага нашої друкарні під час друку цифрових візиток.

Друк візитних карток цифровим способом пропонує понад 100 друкарень, поліграфічних фірм та рекламних агенцій України. У 2021 році вже всі навчилися друкувати кольорові візитки на білих гладких паперах/картонах, приблизно 30% друкарень зможуть запропонувати вибір із 10-15 різних дизайнерських картонів у наявності або здивувати різними видами ламінації. Ми підійшли до друку звичайних візиток більш креативно і розширили асортименти дизайнерських картонів, додавши більше 25 видів темних щільних картонів серії Plike, Ispira, Netturto, Sirio та багато інших.

Ви коли-небудь стикалися із замовленням візитних карток на темних картонах? Тоді ви напевно розумієте, такі замовлення повинні виготовлятися від 3 до 5 робочих днів, т.к. мається на увазі використання шовкотрафарету або тиснення фольгою. І так і ні, ми перші та єдині у Харкові, хто може друкувати білим тонером та прозорим глянцевим лаком на темних, чорних, ламінованих картонах. Термін виготовлення візитних карток з використанням білого тонера або глянсового лаку до 2 днів за умови наявності картону на нашому складі. Ціна таких візитних карток на 20-25% дешевша за шовкотрафаретні, а швидкість виконання замовлення мінімум у 2 рази швидше. Вибіркове лакування та друк білим кольором не головна наша перевага, але тепер Ви маєте вибір: друкувати кольорові візитки на білому папері або наприклад на чорному/червоному/синьому..

Креативні візитки на чорному плайку - витончена індивідуальність або просто бажання виділитися на тлі 99% конкурентів... так, ми можемо це реалізувати на нашій цифровій друкарській машині Ricoh7200S з п'ятою секцією (прозорий лак або білий колір)

Креативні візитки на чорному плайку - витончена індивідуальність або просто бажання виділитися на тлі 99% конкурентів... так, ми можемо це реалізувати на нашій цифровій друкарській машині Ricoh7200S з п'ятою секцією (прозорий лак або білий колір)

  1. Вибіркове лакування та друк білим кольором - читати докладніше

Особенности цифровой печати:

Технологічно, особливості даного методу ґрунтуються на прямому (безпосередньому) друці на різних картонах без використання плівок, трафаретів або пластин, що дозволяє позначити цілу низку переваг:

  • можливість пробного друку (коли Вам цікаво подивитися на майбутній результат до запуску повномасштабного друку);
  • оперативне внесення змін (є кілька варіантів шрифтів, розміщення телефону по центру або ліворуч – найкращі ідеї, як відомо, спадають на думку в останню мить);
  • цифровий друк дозволяє досягти дійсно високого рівня якості. 600dpi, 8 bit;
  • безпосередньо швидкість друку (під час якої, до речі, Ви можете комфортно посидіти в нашому офісі за чашкою чаю чи кави): комплект візиток друкується 10 хвилин.

Звучить просто, чи не так? Але тут слід пам'ятати, що простота – це результат кропіткої та злагодженої роботи цілої команди фахівців. Тільки у разі можна сказати, що простота дорівнює якості. Наше обладнання для цифрового друку постійно калібрується за спеціальними шкалами для нормальної та коректної кольору, нейтральних градієнтів без жовто-зелених стрибків у найнесподіваніших місцях.

Основною особливістю цифрового друку також є унікальність кожного окремо взятого замовлення. Для конкретних носіїв апарат калібрується, підбираються оптимальні налаштування за температурами, струмами. У наших друкованих машин є спеціальні растрові процесори (Raster Image Processor). Правильне налаштування процесора під час друку впливає безпосередньо на якість кінцевий продукт. Так на нашій новій друкарській машині Ricoh 7200S встановлено один із найпотужніших і нових процесорів від виробника Fiery.

На якість візиток чи листівок ще впливає і пізнання дизайнерів чи препрес інженерів у корекції кольорів, неправильно присвоєний профіль часом теж псує макети. Більш того, на якість друку впливає температура і вологість приміщенні, вологість паперу, якість порізки паперу (паперовий пил), чистота у приміщенні, наявність зволожувача та очищувача повітря, якісне та стабільну напругу в мережі. Займаючись комерційним цифровим друком, ми приділяємо всім цим питанням чимало часу та уваги.

  1. У розділі "Ціни", можете ознайомитись з базовими цінами на візитки друкарні.
  2. Подивитися приклади виготовлення та дизайну візитних карток можна в нашому портфоліо.

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити