приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Друк календарівфото
Друк календарів

Друк настінних календарів, настільних, перекидних календарів, календарів на ригелі, квартальні календарі, кишенькові календарі.

У нас замовляють зазвичай три основні види календарів на 2025 рік:

  1. Настінні перекидні календарі

  2. Квартальні календарі

  3. Настільні календарі будиночки

 

Календар - мабуть, найдовговічніша реклама з усіх, що може запропонувати друковану продукцію. Якщо Вам вдалося створити грамотний та привабливий календар – будьте впевнені, що рік (майже всі 365 календарних) днів так чи інакше назва Вашої компанії чи логотип, розміщений на календарі, траплятиметься на очі всім, хто відвідуватиме Ваш офіс чи офіс Ваших партнерів. Причому важливо розуміти, що відображення числа та дня тижня – далеко не основне завдання будь-якого календаря (як би парадоксально це не прозвучало). Календар – це саме те місце, куди звертає свою увагу, людина, яка ненадовго втратила концентрацію. У такому стані він автоматично шукатиме «притулок» своєї уваги, і саме в цей момент Ваше лого на Вашому календарі може міцно засісти у потенційного клієнта компанії в голові.
Цікавий та незвичайний календар, розміщений у приймальні Вашої компанії або Ваших партнерів часом може дати просто приголомшливі результати. Втім, тут важливо розуміти, що навіть найкращу ідею можна зіпсувати неякісним виконанням: дотепна фраза може бути нечитабельною, а вміло захований на задньому фоні логотип. бути недостатньо контрастним із тлом.

За більш ніж 15 років роботи, наша друкарня розробила велику кількість різних видів календарів:

 

Яскравий друк виготовляє календарі лише високої якості і при цьому зберігається розумна вартість друку. Ми вважаємо, що замовлення на друк повинні бути виконані таким чином, як це зручно самому замовнику. Тому, в нашої друкарні завжди ретельно ставляться до якості готової поліграфічної продукції. Ми друкуємо календарі різного виду, тиражу та цінової категорії. Весь друк відбувається лише на сучасному устаткуванні, що дозволяє нам виконати будь-яке замовлення клієнта у максимально короткий термін.

Послуги, які пропонує наша друкарня:

друк квартальних календарів, настільних календарів будиночків, настінних перекидних календарів, кишенькових календарів, розробка дизайну календарів, виконують найкращі професіонали своєї справи у місті Харків. Різноманітність яскравих і точних кольорів, стильне оформлення та якість фурнітури – основні переваги нашої продукції, що відрізняють нас від інших друкарень у Харкові. Над оформленням зовнішнього вигляду Ваших календарів працюють професійні дизайнери і саме тому, вся продукція, виготовлена в друкарні «Яскравий друк», під замовлення, виглядає завжди незвичайно та дуже стильно!

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити