приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Цифровий друкфото
Цифровий друк

Повнокольоровий цифровий друк з додатковими можливостями.

Цифровий друк розвивається і щороку на ринку з'являються нові й нові можливості для розширення спектру оброблюваних матеріалів та можливостей друку з використанням додаткових кольорів. Так наша друкарня готова запропонувати стандартний цифровий повнокольоровий друк на класичних і вже знайомих всім крейдованих картонах/папірах, так і на спеціальних плівках, дизайнерських картонах, самоклеючих носіях.

Ми готові запропонувати друк 5-м кольором із використанням Білого криючого тонера або додатковий друк прозорим глянцевим лаком на Ваш вибір. І тут можливості для реалізації стандартної роботи розширюються до безкінечності обов'язково брати білий або світлий папір для друку візиток або листівок, ми беремо темний або навіть чорний картон і просто друкуємо білим кольором додаткову підкладку під повнокольорові елементи або робимо ефект вибіркової лакування на картонах або на ламінованих матовими плівками листах. Це обладнання ще на заводі виробнику було запрограмовано на роботу з 10 тисячами матеріалів. Серед них: дизайнерський картон, крейдований папір, прозора плівка та інші. Саме завдяки такому широкому спектру матеріалів, можна в короткий термін виконувати навіть найскладніші замовлення. Стандартний друк плюс п'ятий колір роблять звичайний цифровий друк чимось схожою з шовкографією і так звана VIP поліграфія стає доступною вже від 1-го друкованого листа та всього за 1 робочий день.

Вибірковий лак + додатковий білий колір

Наша компанія може запропонувати своїм клієнтам друкувати на прозорій плівці білим кольором чи картоні з використанням вибіркового лаку + друк білим. Мінімальне замовлення – 1 лист. Щоб покращити ефект глянцю, всі, що вже пройшли через обладнання листи, можуть бути схильні до ламінування софт тач плівкою або матовий. Вже після процесу ламінації можна, використовуючи 5 станцію, нанести глянсовий шар. Тираж може бути від 1 та більше штук. Виконати замовлення з Використанням вибіркового лаку можна до 2 робочих днів.

Для чого потрібний цифровий друк?

Цифровий друк ідеальне рішення для запуску пробних та невеликих тиражів поліграфічної продукції та є візитною карткою будь-якої поліграфічної компанії. У компанії «Яскравий друк» ми переконані, що якість нашої цифрової оперативного друку задовольнить найвибагливіші запити, а ціна приємна здивує. Маючи у своєму розпорядженні два різні цифрові друкарські апарати Ricoh C7200x PRO і Xerox 700i pro, ми можемо гарантувати високу якість у розумні терміни та прийнятну ціну готової продукції. Xerox та Ricoh це прямі конкуренти на ринку цифрових друкованих технологій, кожен бренд намагається впровадити найновіші та передові технології. Але за зовнішньої схожості техніка цих брендів має свої відмінності. Комусь краще даються дизайнерські картони та складні фонові запечатки, а хтось краще друкує фотографії, градієнти та тонкі лінії. Навіщо нашим клієнтам знати про те, що ми встановили перший Ricoh C7200 Pro у Харкові? Ми ставимося з повагою до наших клієнтів та надаємо повну інформацію про наше технічне обладнання. І в цьому У разі хочемо підкреслити, що наші апарати славляться чудовою кольоропередачею і найчастіше використовуються для друку фотобуків, фотозвітів, весільних та подарункових фото-календарів. Ми не говоримо, що друкуємо краще всіх, ми просто звикли вирішувати поставлені завдання максимально якісно та оперативно.

Що впливає на якість друку цифрових друкарських машин?

Високі стандарти оперативного друку та поліграфії загалом вимагають не лише грамотного технічного оснащення, а також вимогливості до людського фактору: сервісне обслуговування друкарської техніки ведуть тільки кваліфіковані спеціалісти. Додатковим фактором якості є, як не дивно, вага друкарської техніки (більше 900 кг), що дає їй стабільніше якість на середніх та довгих тиражах, адже не всі здогадуються, що вібрація при друкуванні самого верстата часом губить ті макети, які Ви так ретельно опрацьовували. Препрес інженери (друкарі) добре знають друкарські машини, деяких носіях змінюються установки за температурою запікання та струмами переносу, швидкості проходження паперу/картону. Як не дивно, але за однакових друкованих характеристиках (навіть на однакових друкарських машинах), але при різних RIP процесорах у техніки відкриваються безліч додаткових можливостей. Ми не стверджуємо, що наш RIP найкращий, але тестові відбитки з інших RIP-ів були менш якісними порівняно з нашим RIP-ом.

Ще думаєте, де оперативно надрукувати буклети, візитки, папки, бейджі та іншу продукцію? Не варто випробовувати долю, розміщуючи замовлення на цифрову друк у друкарні "Яскравий друк" Ви гарантовано отримуєте високе якість за найкращу ціну.

замовити