приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
VIP Візитки: шовкографія та тисненняфото
VIP Візитки: шовкографія та тиснення

Візитні картки з тисненням та шовкографією:

Прийнято виділяти три основні види тиснення – блінтове (сліпе) тиснення, конгревне тиснення та тиснення фольгою.

Тиснення – це спосіб декорування поліграфічної продукції, що дозволяє отримати рельєфне зображення, а також металізоване, частіше із золотим, срібним або голографічним блиском. Основна відмінність від фольгування - у процесі перенесення фольги бере участь кліше (матриця). Якщо у візитівці буде використовуватися 2 кольори фольги, потрібно виготовити окреме кліше під кожен вид фольги. Закріплення фольги відбувається в процесі тиску гарячого кліше через фольгу на необхідний матеріал, у фольги тильна сторона має клейовий шар, який під дією тиску та температури приклеює фольгу до картону.
Зносостійкість і зовні Тиснення явно перевершує Фольгування (золочення), різновид матеріалів може закрутити голову - понад 300 видів дизайнерських картонів, які можна використовувати при тисненні гарячою фольгою. Тиснення фольгою застосовується для прикраси візиток, бланків, етикеток, папок, упаковки, календарів, а також для нанесення логотипів на щоденники, планінги, портмоне, записники та інші сувеніри.
Ми виконуємо гаряче тиснення бо у процесі перенесення використовуються високі температури.

Фольга для тиснення використовується різна, у наявності більше 40 видів, кожен вид фольги підходить під певне завдання. Наприклад, є біла глянсова фольга, для тиснення на темних картонах, є прозора глянсова фольга для тиснення на поверхнях типу Soft touch або картон Plike, Ispira і т.д. Є 4 види золота: матове, напівматове, глянсове, глянсове для проблемних та ламінованих поверхонь. В наявності також чорна глянсова фольга, більше 5 видів голограм, матове, глянсове срібло, жовта матова, червоний, синій, зелений металік і багато інших. Тільки при виготовленні власних фірмових візиток ми використали понад 8 найменувань фольги

Наше обладнання дозволяє з високою точністю та постійним тиском виконати тиснення до формату А4 – 210х297 мм, з робочим тиском до 2 тонн.
При тисненні ми використовуємо металеві пластини(кліше), технічні характеристики якого в десятки разів вищі за полімерні кліше, що дозволяє виконувати повторні замовлення з використання цього кліше по 5-10 разів. Також варто зауважити, що таким кліше можна зробити 10-20 і навіть 30 тисяч відбитків без втрати якості тиснення.

Шовкотрафаретний друк візиток.

Шовкографія (вона ж – трафаретний друк) - серед інших технологій друку вигідно відрізняється найширшим діапазоном вибору барвисті шар на відбитку. Завдяки цій особливості з'являється можливість забезпечення дійсно яскравого та соковитого кольору навіть на сильно поглинаючих і шорстких поверхнях. Шовкографія часто використовується на темні картони з використанням білої, срібної, бронзової фарби. Також при друкуванні на темних гладких картонах, можна використовувати прозорий лак. якийсь аналог вибіркового лакування в офсетній технології.

Термографія - якщо насипати спеціальний порошок на ще свіжу шовкотрафаретну фарбу (зазвичай на логотип, ПІБ та інші елементи дизайну), під дією УФ лампи порошок прилипає до фарби і кристалізується, утворивши прозорий шар завтовшки до 1 мм на поверхні візитки.
Іншими словами, якщо йдеться про глибоко рельєфному папері або матеріалі з унікальною дизайнерською поверхнею шовкографія – оптимальне рішення.
До переваг даного технологічного рішення також відноситься висока стійкість до вицвітання, що робить її найкращим рішенням для використання в умовах агресивних середовищ (Високі температури, вологість і т.д.).

  1. У розділі "Ціни", можете ознайомитись з базовими цінами на візитки друкарні.
  2. Подивитися приклади виготовлення та дизайну візитних карток можна в нашому портфоліо.

 

Наші рекомендації щодо використання:

  • Оптимально для підкреслення індивідуальності бренду, компанії та особистості власника.
  • Тиснення та шовкографія відмінно поєднуються разом, дозволяючи зробити продукцію, яка запам'ятається надовго.
  • Використання широкого спектру дизайнерських картонів з різною фактурою та кольором.
  • Можливість повторного використання кліше при наступних замовленнях.
  • Терміни виготовлення: тиснення – близько трьох робочих днів; шовкографія – біля п'ять робочих днів.

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити