приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Про насфото

Про нас

Типографія «Яскравий друк» – це перш за все першокласний цифровий друк та оперативна поліграфія у м. Харків

Для звичайного клієнта друк на цифровій машині - це коли Ви даєте флешку з макетом і отримуєте миттєво свій комплект візиток, "цифра" - це просто великий принтер з деякими доробками... Дещо складніше, ніж може здатися. На якість друку, кольору, рівномірність продрукування складних градієнтів і плашок, тонких ліній, впливає безліч факторів. Наші цифрові машини постійно калібруються за спеціальними шкалами для нормальної і коректної кольору, нейтральних градієнтів без жовто-зелених стрибків у найнесподіваніших місцях.

Сервісне обслуговування друкарської техніки ведуть лише кваліфіковані спеціалісти. Сама друкарська техніка важить більше 900кг., що дає їй стабільнішу якість на середніх і довгих тиражах, адже не всі здогадуються, що вібрація при друку самого верстата часом губить ті макети, які Ви так старанно опрацьовували. Препрес інженери (друкарі) добре знають друкарські машини, на деяких носіях змінюються установки за температурою запікання та перенесення струмів, швидкості проходження паперу/картону. Іноді під конкретні носії апарат колібрується, підбираються оптимальні налаштування за температурами, струмами. Також важливим є той факт, що в новій техніці є передналаштування для 10 тисяч різних носіїв і цифровий сканер машини сам аналізує папір/картон і пропонує максимально близькі аналоги зі своєї величезної бази.

Про насфото
Наші друкарські машини

У наших друкарських машин є спеціальні растрові процесори (Raster Image Processor) або RIP. Правильне налаштування RIP під час друку впливає безпосередньо на якість кінцевого продукту. Так на нашій новій друкарській машині Ricoh C7200x PRO встановлений один із найпотужніших і нових RIP процесорів від виробника Fiery. Даний контролер друку чудово підходить для друку змінних даних, друку додатковим 5-м кольором (білий або глянсовий лак), також чудово раструє фотографії та дрібний текс менше 6 кегля. Ми не стверджуємо, що наш RIP найкращий, але тестові відбитки з інших RIP-ів були менш якісними порівняно з нашим RIP-ом(перевірили на виставці Rex у 2018 році) . На якість візиток або листівок ще впливає і пізнання дизайнерів або препрес інженерів у корекції кольорів, неправильно присвоєний профіль часом теж псує макети. Як не парадоксально, але на якість друку впливає температура та вологість у приміщенні, вологість паперу, якість порізки паперу (паперовий пил), чистота в приміщенні, наявність зволожувача та очищувача повітря, якісна та стабільна напруга в мережі та безліч інших факторів. Займаючись комерційним цифровим друком, ми приділяємо всім цим питанням чимало часу та уваги.

Ricoh C7200X PRO
Ricoh C7200X PRO
Ricoh C7200X PRO
Ricoh C7200X PRO
Про насфото

"Яскравий друк" - сучасна оперативна друкарня, працюємо на ринку Харкова понад 15 років.

Займаємося цифровим друком, поліграфією і печаткою сувенірної продукції. У липні цього року ми встановили нову техніку від компанії RICOH і вирішили порушити стандартний хід речей у ніші VIP поліграфії. Друк білим кольором та прозорим глянсовим лаком на різних дизайнерських картонах. Друк у режимі СMYK+WHITE або WHITE+CMYK за 1 прохід, точність суміщення щонайменше 0,1мм. Те саме почуття, коли ще вчора замовлення виконувалося мінімум 3-5 робочих днів, сьогодні ми можемо запропонувати друк на преміальних картонах, прозорих кальках, самоклеючих прозорих, дзеркальних золотих та срібних плівках, вибіркове лакування на матовій або софт-тач ламінації і все це за 1 робочий день та тиражем від 1-го листа. Шовкографія за 1 робочий день - можна сказати, але це ЦИФРА, тобто. можна друкувати персональні дані, використовуючи білий колір або глянсовий лак. Виконуємо друк візиток/преміальних листівок та інші нестандартні вироби від 1-го друкованого листа А3.

Окремий напрямок нашої компанії – друк на футболках.

Виробляємо прямий друк на бавовняних футболках на новому обладнанні Epson, з додатковим білим кольором для друку на темних виробах до А2 формату. Також брендуємо одяг термоплівками та друкуємо на спортивних синтетичних футболках.

Завжди працюємо над покращенням сервісу та прискоренням проходження замовлення. Наше завдання, щоб наші клієнти могли отримати максимально якісний продукт у максимально короткий термін за прийнятні гроші.

Ми можемо запропонувати друк упаковки, каталогів, меню, блокнотів, візиток, наклейок, плакатів, брошур, календарів та багато іншого. Приходьте до нашого офісу - будемо раді Вам.

Наша команда
Алексеев Валентин Вадимовичфото
Алексеев Валентин Вадимович
Директор фирмы