приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Друк вітальних листівокфото
Друк вітальних листівок

Друк листівок та запрошень на всі випадки життя.

Замовити та виготовити фірмові листівки у Харкові Ви можете у друкарні "Яскравий друк".
Основна ідея дарування листівок – відтворення радісного та урочистого настрою майбутньої події, атмосферу свята та поваги до одержувача листівки . Листівки та запрошення повинні нести не лише інформативну функцію, а й приносити естетичне задоволення. Їх завжди приємно отримати, незалежно від того, коли вони прибули: до урочистої події чи після. Саме тому компанія «Яскравий друк» пропонує Вам свої послуги з оформлення та випуску запрошень та листівок. Ми із задоволенням розробимо для Вас дизайн листівки, підберемо зображення і текст.
Листівка – це щось більше, ніж складений шматочок картону з картинкою та підписом. Це насамперед знак Вашої уваги, символ доброзичливості, це спосіб висловити людині свою симпатію та повагу. Залежно від того, є листівка вітальною, запрошувальною чи корпоративною, її дизайн, малюнок і текст можуть значно відрізнятися, незмінним залишається тільки воно – листівка має бути красивою, незвичайною та запам'ятовуючою.

Звичайно, залежно від призначення листівки безпосередньо залежить її зовнішній вигляд і зміст тексту. Наприклад, листівка, яка вітає з яким-небудь святом, має бути яскравою та барвистою, створювати радісний настрій та мати відповідний вітальний текст.

Весільні запрошення листівки, як правило, менш пишні, в них застосовуються традиційні весільні кольори – білий, червоний, блакитний, рожевий. Крім того, замість поздоровлень вони містять іменні запрошення на весілля із зазначенням місця та часу проведення урочистої частини. Такі запрошення найчастіше виготовляються на замовлення, щоб уникнути шаблонних форм звернення у внутрішній частині; людині завжди приємно отримати іменне запрошення, адресоване особисто йому.

Корпоративні або ділові листівки зазвичай відрізняються суворішим стилем і завжди містять згадку про компанію у вигляді логотипу, рекламної або контактної інформації. Такий вид поліграфії найчастіше виготовляється з урахуванням стилю підприємства, що склався: корпоративних кольорів, фірмового знака, фотографій та ін. Це однаково відноситься як до офіційних вітальних листівок, так і до запрошень на конференції, форуми, ділові зустрічі та інші заходи. Друк листівок на замовлення відкриває широкі можливості реалізації Вашого бачення корпоративного іміджу, розкриття концепції загального стилю Вашої компанії.

Підготовляючи розсилку запрошень чи привітань, найчастіше складно підібрати готові листівки. Вони не задовольняють ні зовнішнім виглядом, ні текстовим наповненням, а про унікальність такої поліграфії – її не можна адресувати конкретній людині. Їх складно знайти у потрібній кількості. Ідеальним виходом із такої ситуації є друк листівок на замовлення. Зверніться до центру поліграфії «Яскравий друк» і ми допоможемо перетворити Ваші листівки на справжній витвір мистецтва. Команда наших фахівців розробить красивий та стильний макет Ваших листівок, складе тираж, зробить друк та післядрукарську обробку. Скориставшись нашими послугами, замість нудної та безособової листівки Ви отримуєте оригінальний подарунок, який складе у отримувача гарну думку про Вас.
Роблячи замовлення на виготовлення листівок у друкарні, для початку Вам варто чітко уявляти, що Ви хочете побачити в результаті. Не варто зловживати різноманітними декоративними прийомами у ділових листівках ділового призначення, натомість у вітальних та святкових листівках Ви цілком можете дати волю своїй фантазії.

У нашій друкарні Ви маєте можливість замовити листівки для будь-яких сімейних та державних свят, урочистостей та офіційних заходів, таких як конференція, форум, з'їзд. Друк листівок та запрошень здійснюється на крейдованому картоні, пластиці, глянцевому або дизайнерському папері, як з одного, так і з двох сторін. Під час виробництва ми використовуємо сучасну техніку. Ми застосовуємо цифровий та офсетний друк, а також шовкографію. Наша компанія також пропонує широкий вибір постдрукарської обробки поліграфічної продукції, такої як тиснення, фольгування, конгрев, брошурування, ламінація та перфорація. Ваші колеги, родичі та партнери гідно оцінять високоякісні листівки, виготовлені методом шовкографії, з голографічними елементами або тисненням.

Можна виділити кілька основних форматів листівок:

  • Євролистівка 200х200 мм (формат у розвороті, готовий формат 200х100мм)
  • Євролистівка 400х100 мм (формат у розвороті, готовий формат 200х100 мм) )
  • Листівка А5 формат 210х148мм - зазвичай робиться без згину.
  • Листівка А6 формат 148х105мм - звичайнісінька листівка, у звичному форматі 10х15см як фотографія..

 

В останні кілька років все більшої популярності завойовують так звані євролистівки. Вони є найзвичнішими (звичайними) листівками в Харкові. Єдиною їх особливістю є формат, що дозволяє їм у складеному вигляді поміщатись у стандартний конверт європейського зразка розміром 220х110 мм. Євролистівки мають горизонтальну та вертикальну схему складання. При горизонтальному додаванні формат листівки у розкритому стані становить 400х100 мм, при вертикальному – 200х200 мм. У таких листівках, як правило, застосовується крейдований або дизайнерський папір, який, у свою чергу, може бути матовим або глянцевим.

Компанія «Яскравий друк» застосовує у виготовленні євролистівок як цифровий, так і офсетний друк, залежно від побажань замовника. Офсетний друк проводиться на напівавтоматичній друкарській машині Rioby 522 HE. Цей метод є дешевшим і при великих обсягах випуску дозволяє суттєво економити на вартості замовлення. З іншого боку, офсетний друк значно програє цифровий як зображення, чіткість контурів і насиченість кольорів, тому для виготовлення листівок ми радимо нашим клієнтам саме цифровий метод.

Крім усього іншого, ми надаємо широкий вибір постдрукарської обробки євролистівок: тиснення, ламінація, вирубка, вклеювання кальки у листівки. Причому найпопулярнішим варіантом оформлення листівок є тиснення, яке виглядає як відбиток на поверхні листівки певного кольору та форми. Воно може бути плоским та рельєфним. Плоске тиснення, своєю чергою, може бути блинтовим (простим) чи фольгованим. Остання полягає у нанесенні найтоншого шару металевої фольги на листівку, при цьому не потрібно виготовляти друковане кліше. Рельєфне тиснення – так званий конгрев – це нанесення шляхом гарячого штампування об'ємного зображення, що трохи виступає над поверхнею листівки або вдавленого в неї. Конгрев дозволяє отримати приємний оку опуклий малюнок, що надає вишуканості Вашій євролистівці.

Практично на всіх листівках сьогодні застосовується ламінація. Цей процес полягає у покритті листівки особливою поліграфічною плівкою із полімерних матеріалів. Це дозволяє захистити поліграфічні вироби (зокрема і листівки) від вологи, вицвітання, стирання малюнка. Будучи однією з найбільш затребуваних послуг у поліграфії, ламінація виконується у двох варіантах: глянсова та матова. Відповідно до обраного Вами типу змінюється і зовнішній вигляд євролистівки. Альтернативою ламінації може бути лакування, особливість якого полягає в тому, що замість полімерної плівки на листівку наноситься особливий лак, що надає поверхні глянсовий блиск і міцність, а також захищає її від стирання, вицвітання і вологи. Як правило лак наноситься тільки на зовнішню сторону листівки, але можливе і повне лакування.
Однією з послуг післядрукарської обробки, що входять в моду, є фігурна вирубка. Практично це є обрізання полів листівки до надання їй потрібної форми. Форма розробляється з урахуванням побажань клієнта на етапі складання макету листівки.

Вирубка/висікання – це фактично вирізання потрібної форми листівки з паперового макета. Форма висікання може бути різною, залежно від бажання замовника.

При УФ лакуванні, на листівку наноситься спеціальний лак, який надає виробу яскравість, блиск, жорсткість і оберігає від стирання.
Лакування буває повним і частковим, залежно від ступеня обробки, використовується практично у всіх листівках.

Після підбору дизайну листівки слід визначитися з текстовим наповненням. Це може бути повідомлення суто інформативного характеру (наприклад, запрошення на зустріч), так і вітання зі святом, ювілеєм, весіллям, яке може бути виконане у віршованій формі. Втім, при складанні тексту слід уникати стандартних заїжджених фраз.

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити