приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Розробка дизайнуфото
Розробка дизайну

Дизайн поліграфічної продукції

Крім безпосередньо поліграфічної діяльності, наша компанія також рада надати своїм клієнтам якісні послуги дизайнерів для різних видів цікавої для Вас поліграфічної продукції. Завдяки багаторічному досвіду роботи в даній сфері та великій кількості проведених проектів, наші дизайнери одразу зможуть запропонувати Вам оптимальне розміщення об'єктів на друкованої продукції та її колірне рішення. Зрозуміло, як люди працюють саме в друкованій індустрії, наші дизайнери зможуть надати Вам макети, ідеально підготовлені для різних видів друку як за своїм форматом (ніякі елементи дизайну не будуть втрачені або неправильно розміщені при друку), так і налаштовані спеціально під наше обладнання за своїми кольорами характеристик. До Ваших послуг пропонуються такі види дизайнерських послуг:

Для всіх видів поліграфічної продукції, що пропонується в нашій компанії, наші дизайнери готові надати Вам послуги зі створення з нуля графічних елементів чи переробці вже готових рішень. Особливо актуальна дана послуга при виборі цифрового друку, коли Ви попередньо плануєте спробувати різні варіанти розміщення об'єктів на Вашій продукції, поєднання кольорів та різні налаштування яскравості/контрастності. Наші дизайнери оперативно внесуть необхідні Вам зміни, що заощадить Ваш час. Також вони компетентні зможуть порадити рішення не лише з безпосередньо дизайну, а й вибору налаштувань самої печатки, підбору матеріалів.

Розробка фірмового стилю

Безумовно перед випуском будь-якої поліграфічної продукції необхідно вирішити ключове питання зі шрифтами, логотипом та базовими кольорами зображення. Адже саме ці елементи наголошують на приналежності поліграфічної продукції саме до Вашої компанії. Наші дизайнери допоможуть Вам при складанні фірмової символіки або внесуть корективи до вже існуючої для залучення додаткової уваги до Вашої фірми та сприяння її впізнаваності.

Розробка дизайну упаковки

Час, коли упаковка була атрибутом виключно утилітарним, однозначно пройшло і можна сміливо стверджувати, що упаковка Вашої продукції не менш цінним інформаційним носієм, ніж інформаційні буклети чи флаєри. Грамотно розроблений дизайн упаковки донесе до Ваших споживачів не лише базову інформацію про сам продукт, але також і коротку інформацію про фірму, Ваші контакти. Послуги дизайнерів компанії «Яскравий друк» - це також гарантія певного рівня якості друку: всі вигини та місця склеювання упаковки будуть грамотно передбачені у шаблоні, що дозволить гарантувати коректне відображення інформації на поверхні упаковки товару.

Розробка макета наклейки

Ви робите великий асортимент різної продукції, Вам необхідно промаркувати кожен вид та кожну одиницю персональною наклейкою, штих-кодом чи розробити унікальний дизайн для наклейки? Наші дизайнери знають як реалізувати ці завдання, враховуючи Ваші побажання та можливості нашого обладнання. Фігурні наклейки для упаковки зернової кави, круглі наклейки для косметичних засобів з наступною ламінацією та тисненням голограмою, для надання преміальності Вашому продукту. Ми вміємо малювати наклейки, які так потрібні Вашому продукту.

Замов дзвінок і наші менеджери самі Вам передзвонять та проконсультують по всім питанням.

замовити