приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Друк каталогівфото
Друк каталогів

Розробка макета та виготовлення каталогів та буклетів від 1 екз.

Замовити оригінал макет та надрукувати фірмовий каталог чи буклет у Харкові Ви можете у друкарні "Яскравий друк".

Фірмові каталоги - це один із видів рекламної продукції. Вони створюються, як правило, у вигляді невеликі довідники.Друк каталогів у Харкові затребувана багатьма компаніями, які працюють як у сфері послуг, так і торгівлі.Якісно надрукований каталог і буклет компанії, з незабутнім дизайном і гарним оформленням, зможе переконати клієнтів користуватися послугами саме Вашого підприємства. Виготовлення фірмових каталогів прийнято вважати самою відповідальним завданням для друкарень Харкова. У друкарні "Яскравий друк" Ви можете замовити друк своїх каталогів, як цифровим способом, так і офсетним, залежно від потрібного тиражу та термінів друку. І якщо Ви виявили, що до завтрашній виставці у Вас нічого не готово, то і це питання ми можемо з легкістю вирішити, надрукувавши необхідні виставкові матеріали у присутності замовника, всього за кілька годин на цифровій друкарській машині.

Чому саме в друкарні "Яскравий друк" варто замовляти каталоги та іншу друковану продукцію:

Ми єдина друкарня у місті Харків, яка має своє власне офсетне та цифрове обладнання, аналогів якого в місті немає. Це дає нам перевага перед іншими друкарнями в ціні, оперативності та якості, що дозволяє виконати будь-яке Ваше замовлення в найкоротші терміни, від одного екземпляра до тисячних тиражів, за доступною ціною.

Цифровий друк каталогів

Допустимо у Вас виставка через 3 дні, але Ваш менеджер не встиг замовити друк каталогів або буклетів. Строки стислі, паралельно вирішується безліч питань і Вам ніколи займатися питанням розміщення тиражу каталогів. У нас вже склалася така традиція. "Друкувати на вчора". Але ми завжди перед запуском основного тиражу буклетів на скобу, каталогів з м'якою палітуркою, пропонуємо клієнтам подивитися на сигнальний – перший екземпляр. Ми друкуємо 1 екз. на своєму цифровому устаткуванні переважно собі, т.к. потрібно перевірити обкладинку та весь внутрішній блок на відсутність зарізаних колонтитулів, номерів сторінок, логотипів та ін. інформації, що була неправильно зверстана дизайнером. Але ми ж не розуміємо специфіку клієнта, тому ми завжди пропонуємо клієнтам переглянути сигнальний екземпляр та затвердити його до друку. Ця звичка врятувала кілька тиражів, т.к. макети дизайнери в основному не роздруковуються, а скидають у viber, skype, e-mail у вигляді растрових картинок у низькій якості, а клієнти їх перевіряють з екран планшетного ПК або телефону. Виділивши зайву годину та переглянувши уважно перший каталог, ми запускаємо в тираж основний каталог - який вже лежить на машині у відрипованому вигляді і друкується точно так само як і перший - сигнальний екземпляр, можна знайти дуже багато артефактів і помилок. У 70% зі 100% наші клієнти знаходять неточності в інформації або дизайні тільки на стадії сигнального випуску. Тому друкувати цифрові тиражі не просто вигідно, а іноді й дуже необхідно, як відпрацювання концепції дизайну, маркетингової політики, цільової аудиторії на малому тиражі до 200 екземплярів Адже завжди можна надалі змінити дизайн обкладинки каталогу, додати новинки, прибрати зайві позиції та отримати в остаточному великому тиражі 100% якісний та актуальний продукт.

Приклади розмірів каталогів:

  • Каталог А4 12 стор.
  • Каталог А4 20 стор.
  • Каталог А4 28 стор.
  • Каталог А5 12 стор.
  • Каталог А5 20 стор.
  • Каталог А5 28 стор.
  • Євробуклет (ліфлет) А4 +2 фальці
  • Євробуклет (ліфлет) А3 +2 фальця

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити