приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Друк блокнотівфото
Друк блокнотів

Розробка макета та виготовлення блокнотів та скетч-буків

Замовити та виготовити фірмові блокноти у Харкові Ви можете у друкарні "Яскравий друк".

Блокнот – класичний вид представницької поліграфічної продукції, невід'ємного атрибуту компанії, що поважає себе. Блокнот людина користується фактично щодня, і якщо Ваш блокнот буде достатньо якісним та зручним, лояльність до бренду однозначно підвищиться. Якісно виготовлений блокнот – показник відповідального ставлення компанії до свого іміджу.
Незважаючи на те, що блокнот насамперед повинен бути функціонально зручний людині, головне завдання цієї друкованої продукції – таки нагадувати про бренд: це може бути невеликий логотип на куточку кожної сторінки чи тематично оформлена обкладинка.

Після ухвалення рішення про друк корпоративних блокнотів важливо визначитися з цільовою аудиторією. Цілком логічно, що для молоді можна допустити нетиповий формат обкладинки, а дівчата віддадуть перевагу більш тонкому варіанту блокнота, що не перевищує 5 мм заввишки (іншими словами на 48-50 сторінок). Залежно від аудиторії також слід визначити і з самим матеріалом: чи це буде дизайнерський папір (як правило, для вищого керівництва) або простий крейдований – папір повинен відповідати не лише своїм завданням, а й людині, яка отримає Блокнот. Блокноти бувають різних форматів та форм: А5, А6, А4. Втім, можливе виготовлення та блокнотів нетипових розмірів. Корпоративні блокноти можна використовувати не лише як виріб, а й як напівфабрикат (як додатковий матеріал для папок).

Корпоративні блокноти / тижневики малим тиражем

Часто друкуємо тижневики або спрощені версії щоденників у вигляді Блокнот. Носити великий блокнот понад 330 сторінок не кожен наважиться у 2021 році, особливо якщо врахувати, що більшість записів ведеться в електронному вигляді. Тому надрукувати та виготовити блокнот А5/А6 на 60-120 сторінок відмінна ідея як для великої корпорації, яка налічує понад 100 співробітників так та малому підприємству до 20 співробітників. Ми можемо виготовити подібний план корпоративні блокноти зовсім малим тиражем від 10-25 шт, але все-таки більше оптимальним вважаємо тираж 50-100екз, т.к. при цьому тиражі внутрішній блок блокнота/тижневика друкується на офсетному устаткуванні, що дозволяє значно здешевити ціну Вашого блокноту.


Види та формати блокнотів, які ми можемо оперативно виготовити:

  • Блокноти: А4, А5, А6 форматів з плетінням на пружину за довжиною або короткою осторонь товщиною до 120 сторінок.
  • Блокноти в твердій (книжковій) палітурці А4, А5, А6 формату товщиною до 400 сторінок.
  • Блокноти в м'якій палітурці А4, А5, А6 формату. товщиною до 400 сторінок (складання на термоклей)
  • Скетчбуки в м'якій палітурці А4, А5, А6 формату складання на 2 скоби, товщина до 80 сторінок
  • Також друкуємо блоки для запису (тюфікси) різних форматів з проклеюванням та без.

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити