приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Офсетний друкфото
Офсетний друк

Офсетний друк

Маючи лише цифрові друкарські машини не можна вирішити всі завдання. Офсетна друк завжди виграє у цифрового, коли потрібно надрукувати великий тираж листівок чи каталогів. Оптимальні тиражі для офсетного друку - від 300 аркушів в форматі А3, тобто. цифрові тиражі після 200 відбитка починають плавно переходити до офсетних замовлень. Офсетна технологія друку є еталонною, цифрова лише наближається до офсетної якості. Також під час друку офсетним способом можна використовувати більш грубі та щільні матеріали, наприклад для друку упаковки, також можна використовувати самокопіювальний папір, Виготовлення договорів.

Безперечною перевагою офсетного друку є можливість використовувати додаткові фарби Pantone (бронзу, срібло, яскраво-жовтогарячий тощо), що робить продукцію ще більш незабутньою, дає їй якесь конкурентне перевагу. Ціна кожного відбитка в офсетному друку залежить від тиражу, ніж довше тираж - тим дешевше кожен друкований лист, у цифровому ж друку є мінімальна пікова ціна листа, нижче якої ціна просто не опуститься. Але при всієї привабливості офсетний друк має і ряд недоліків - терміни, необхідність покриття відбитків захисним лаком, УФ-лаком або ламінацією. Цифровий друк спочатку не потребує закріплення лаком, а ламінація - лише додаткова обробка, а чи не необхідність.

Офсетний друк вирішує ширше коло завдань, якщо цифрові машини друкують в основному лише в форматі А3, офсетні машини можуть друкувати формат В3 500х350мм, А2 формат 640х420, В2 формат 720х500мм, А1 900х640мм та нарешті В1 формат 1000х700мм. Звичайно, у кожного формату друку є свій сегмент замовлень і ніхто не друкуватиме візитки на машині В1 формату.

У друкарні встановлена друкарська машина Rioby 522 HE з автоматичною системою змивки та напівавтоматичною системою зміни друкованих форм. Максимальний формат паперу: 360х520мм, максимальна швидкість друку: 11000 листів на годину. У процесі друку використовуємо лише німецьку фарбу та хімію. Ми не ризикуємо своїми клієнтами - працюємо лише на перевірених видаткових матеріалах. Ціна в офсетному друку може залежати від багатьох факторів: фарба, хімія, офсетна гума, якість друкованих пластин, кваліфікація друкаря, кількість аркушів врахованих на приладку, кількість друкованих секцій на машині. Клієнт може не розуміти всіх особливостей технологічного процесу, але коли замовлення друкується неякісно, передруковуються або були зірвані всі терміни - клієнт розуміє, чому тут ціна була на 10-15% відсотків нижчою ринкової. Ми працюємо тільки на очікуваний та якісний результат. Наданий профіль часом теж псує макети. Більше того, на якість друку впливає температура та вологість у приміщенні, вологість паперу, якість порізки паперу (паперовий пил), чистота в приміщенні, наявність зволожувача та очищувача повітря, якісна та стабільна напруга в мережі. Займаючись комерційною цифровою та офсетною печаткою, ми приділяємо всім цим питанням чимало часу та уваги.

Наші рекомендації щодо використання:

  • Друк тиражів від 300 шт однакових виробів
  • Друк харчової, фармацевтичної, ветеринарної та ін. картоні товщиною понад 0,4мм
  • Друк фірмових цільнокройних папок тираж від 500 шт
  • Друк плашкових макетів з використанням фарб Pantone
  • Виготовлення фірмових блокнотів (друк внутрішнього блоку-клітини з реквізитами)
  • Виготовлення фірмових конвертів тиражем від 500 шт
замовити