приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Друк менюфото
Друк меню

Виготовлення (друк) меню в Харкові

Замовити та виготовити меню для кафе та ресторанів у Харкові ви можете у друкарні "Яскравий друк"

Театр починається з вішалки, а ресторан – з меню (втім, що ефективно функціонує гардероб теж ніхто не скасовував). Погодьтеся, що навіть геніальний кухар чи бармен залишиться не долею, якщо правильно не піднести його товар у зручному, акуратно виглядає і оригінальне меню.

Само меню за структурою може бути зовсім різним: простий перелік страв з прайсом стане в нагоді банкетним залам, додавання фотографій та складів страв дозволить відвідувачам Вашого ресторану вибрати потрібну страву, а дизайнерське меню ідеально підійде нічним клубам та арт-кафе. Меню легко може задати настрій усьому вечора і тому до якості його виконання, а також передбачуваних функцій слід поставитися максимально обережно та уважно.

Слід також пам'ятати про те, що важливою вимогою до меню є можливість його налаштування: часто в меню закладів з'являються новинки або сезонні пропозиції, тому можливість заміни сторінок слід передбачити заздалегідь.

Говорячи про гнучкість налаштування меню слід пам'ятати про те, що технологічно є кілька основних варіантів їх виробництва: пружині, заклепках, скобах, кільцях або з отворами під папку з кільцями, щоб максимально адаптувати його під потреби закладу та користувачів. Втім, можлива і відсутність кріплення як такого: зокрема для невеликих кавових барів або студентських піцерій їх можна виконувати на одному розвороті А3.

Наша друкарня рада запропонувати розробку оригінал-макету та друк меню, коктейльної картки, барної картки та інших поліграфічних виробів тісно пов'язаних з роботою закладів (мережі, картонні тейбл тенти, розсадкові картки для свят та заходів та багато іншого). Формат меню зазвичай вибирають під формат готової папки, у яку це меню вкладається на кільця. Зараз переважно друкую меню без використання такої папки, обкладинка виготовляється із щільного картону, найчастіше з глянцевою ламінацією, вона ж і замінює папку. Іноді сторінки або лише обкладинка меню запаюється ламінацією з усіх боків, тому волога ніяк не може пошкодити сторінки. Зовнішній вигляд та якість меню говорить про сам заклад, його ставлення до клієнтів.

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити