приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
М'яка обкладинкафото
М'яка обкладинка

Термообкладинка, м'яка обкладинка книг.

Час гроші! Друк + м'яка обкладинка в одному циклі за 1 робочий день.

Сьогодні ми розповімо про свій досвід у роботі з термопереплетенням або, як заведено його називати "м'якою" палітуркою. Використовують його для виготовлення книг, журналів, каталогів, блокнотів, медичних видань та інших поліграфічних виробів. Коли мова заходить про друк книг або невеликий тираж каталогів з великою кількістю сторінок - ми пропонуємо замовникам скористатися м'яким палітурка.

Переваги термопереплетення:

  • після використання термоклею вироби практично миттєво можна відправляти на порізку чи тиснення
  • ідеальний варіант при тиражності від 1 шт. до 2000 шт.
  • даний клей екологічний і нетоксичний, тому що поставляється для нас європейськими постачальниками з багаторічним досвідом
  • термоклей - це вологостійкий продукт, навіть він навіть не піддається дії деяких кислот
  • м'яка обкладинка з дозволяє переплітати книги/каталоги до 35 см завширшки з корінцями до 5 см завтовшки

 

Як ми досягаємо бездоганного проклеювання паперових блоків?

Перше і найголовніше - це попереднє подвійне фрезерування внутрішнього блоку перед обкладинкою. Торець корінця, на який наноситься розплавлені гранули клею, фрезерується (виробляються спеціальні тонкі запили) на глибину 0,5-1,5мм з кроком 2 см, далі блок фрезерується повторно з деяким усуненням, для отримання максимальної кількості запилів (фрез). на На етапі термопереплетення в ці фрези надходить клей, заповнюючи їх повністю, роблячи м'яка обкладинка більш довговічною, і якісною.

Наша величезна перевага в тому, що все обладнання, яке використовується для різання паперу, друку тиражу, ламінації обкладинки, фрезерування блоку, термопереплет і в кінці циклу - порізка на готові вироби, все це обладнання знаходиться в одному приміщенні, в центрі Харкова та працює в замкнутий цикл. Так як виріб не залишає приміщення нашої друкарні і не піддається зовнішнім впливам та деформації в процесі транспортування обкладинки для ламінації, перевезення блоків для фрезерування, переміщення всього тиражу для проклеювання блоку та обкладинки на сторонніх виробниках. Ми отримуємо на вихід готовий продукт відмінної якості за доступну ціну.

У своєму арсеналі ми маємо дві потужні машини, які дозволяють нам виробляти якісні продукти з використанням термоклею в стислий термін:
- Фрезерний апарат "АПФ-А4" (це та сама фрезерна машина, яку ми використовуємо для подвійної фрезерування);
- Термоклейний палітурний апарат "КАП-2м" (дозволяє бездоганно проклеювати паперові блоки, використовуючи різні типи паперу).

Ми можемо запропонувати м'яку палітурку виробів до формату А4 (за короткою або довгій стороні) і з товщиною блоку 5см листів (приблизно 500 сторінок звичайної офісного паперу 80 г/м2). Також можемо передбачити додатково матову, глянсову чи софт-тач ламінацію обкладинки.

І на завершення: етилвінілацетатний термічний клей або як його називають EVA - популярний тим, що має легкоплавну текстуру з температурою розм'якшення 160`С. При цьому час його застигання – менше хвилини!

Бажаєте дізнатися вартість послуги "М'яка обкладинка" або "Друк катологів з наступним термообкладинкою" - залиште запит, із зазначенням контактного номера телефону та наші менеджери Вас проконсультують.

замовити