приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Настільний календар будиночокфото
Настільний календар будиночок

Друк настільних календарів "будиночок" на 2025 рік

Перекидний настільний календар є складеною «будиночком» основу із жорсткого картону (підкладку), на яку за допомогою пружини кріпиться блок перекидних календарних листів (з одно- або двосторонньою печаткою). На листах розташовується календарна сітка з днями місяця та, найчастіше, додатковими декоруючими елементами: картинами, цитатами, фотографіями чи навіть просто абстрактним малюнком. При цьому перекидний блок може бути розташований як по всій ширині календаря, так і займати лише її частина. Другий варіант (з міні-сіткою) зручний, якщо ви бажаєте розмістити на продукції додаткову рекламну інформацію, яка постійно має бути перед очима.

Насамперед, слід визначитися з концептом майбутнього настільного календаря "будиночок", визначити його основну ідею, та колірне рішення. Наша компанія має п'ятнадцятирічний досвід роботи в поліграфії. Ви можете сміливо доручити нам як розробку макету календаря будиночок, так і безпосередньо процес запуску до друку.

В виробництво настільних календарів використовується спеціальний крейдований односторонній картон 225-300 г/м2, крейдований папір щільністю 300-350 г/м2 або дизайнерський картон. Також можемо запропонувати подвійну товщину основи календаря будиночка За бажанням застосовується глянсове, матове або софт-тач ламінування основи для посилення конструкції будиночка. При нанесенні логотип компанії може також застосовуватися тиснення, конгрев або шовкографія. Конгрев - це рельєфне тиснення, що наноситься на картон або папір методом гарячого штампування. Офсетний друк при виготовленні календарів, як правило, використовується при тиражах від 500 шт, в інших випадках друк здійснюється цифровим способом.

У плані зручності та читабельності найбільш виграшним варіантом є настільних календарів. Вони невеликі, не займають багато місця, завжди затребувані і добре виглядають на будь-якому, навіть самому непоказному робочому столі. Такий календар часто постійно прямо перед очима у працівника, що й зумовлює їхню високу ефективність як реклами. Тому до них практичності, привабливості та дизайну вимоги, як правило, вище, ніж до іншої поліграфії.

Настільні календарі, як і інші види поліграфічної продукції, виготовляються у різних формах та розмірах. Найбільш популярним і дешевим варіантом є тригранний календар-будиночок, що представляє собою просто зігнутий лист картону.

Формати настільного календаря будинку ШхВхГ:

  • 210х110х80 (мм) - Євроформат горизонтальний
  • 100х185х65 (мм) - Євроформат вертикальний
  • 100х210х65 (мм) - Євроформат вертикальний збільшений
  • 210x170x80 (мм) - формат A5 горизонтальний
  • 150х180х65 (мм) – А5 формат вертикальний
  • 150х210х70 (мм) - формат A5 вертикальний збільшений
  • 290х210х70 (мм) – А4 формат вертикальний

 

При розробці макетів календарних підкладок та перекидних блоків настінного календаря слід звернути увагу на те, що зображення на обох сторонах будиночки повинні бути розташовані у протилежних один одному напрямках. Малюнок повинен трохи закривати основу календаря. Важливою деталлю також є розташування логотипу, контактних даних та інших атрибутів компанії. Вони повинні розміщуватися значно нижче лінії перфорації і не заходити на календарну сітку. Зображення цих елементів має бути чітким та насиченим; має впадати у вічі, але, водночас, не бути нав'язливим.

В цілому, графічний дизайн та наповнення корпоративних настільних календарів вашої компанії не обмежуються нічим, крім вашої уяви. Зверніться до нас – і ми зможемо втілити будь-яку вашу фантазію, врахуємо всі ваші побажання та допоможемо створити не просто буденний настільний аксесуар, а справжню міні-презентацію вашої компанії, продукту чи послуги. Людям часто властива властивість загострювати увагу на незвичайних, химерно виглядають речах, тому настільні календарі оригінальної форми вигідно виділять вас серед конкурентів та стануть ефективним засобом ненав'язливої, прихованої реклами. За вашим бажанням можливе виконання календарів у незвичайній формі, із нестандартних матеріалів. Якщо ж ви віддаєте перевагу суворому та консервативному корпоративному стилю – ми підберемо для вас один із стандартних варіантів, підберемо простий, але стильний дизайн. Ми виготовимо для вас красивий, яскравий і зручний календар будиночок. Завдяки багаторічному досвіду у поліграфії, ми допоможемо вам у максимально стислі терміни виготовити високоякісні настільні календарі з вашим логотипом компанії, стислою корисною інформацією, каталогом продукції і т.д.

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити