приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Друк листівок

Виготовлення листівок

Листівки вже багато років успішно застосовуються як дрібним, так і великим бізнесом для проведення промо-акцій, агітацій, в інформативних та рекламних цілях. Крім дешевизни та простоти самої продукції, її дуже легко доставляти до цільової аудиторії: листівки роздають на вулицях міста, у торгових центрах, поширюють через поштові скриньки чи спеціальні стійки із поліграфією. Сьогодні знайти листівки у Харкові можна у банках, на виставках, торгових та офісні центри. Їх розміщують в адміністративних будівлях, банках, поштою, на ресепшені у партнерів. Листівки роздають біля метро та на виставках. Мабуть, листівки – найуніверсальніший рекламний носій. І саме тому друк листівок Харків довіряє тільки перевіреним компаніям, які відповідають за якість надруковані листівки. Чим би ви не займалися, листівка допоможе вам у короткі терміни залучити нових клієнтів, зацікавити потенційних, розширити партнерську базу.

При складанні макета листівки, слід врахувати кілька важливих моментів. Хоча на великоформатну листівку можна помістити досить багато інформації, поліграфія невеликого розміру все ж таки більш ефективною. Це пов'язано з тим, що у людини, яка отримала листівку або флаєр, зазвичай немає ні часу, ні бажання читати довгий громіздкий текст. Носити з собою великий лист або буклет незручно, тому майже вся велика поліграфія викидається відразу після отримання, тоді як маленький акуратний флаєр або листівку можна легко скласти в кишеню.

По-друге, необхідно створити листівку так, щоб заволодіти увагою випадкової людини. Зовнішній вигляд має бути розроблений так, щоб зацікавити потенційного споживача, викликати в нього бажання прочитати надруковане. Для цього використовуються яскраві кольори, оригінальний дизайн, а також великий шрифт, що виділяє найбільш важливі елементи: ключові слова та назва фірми. Більше дрібним шрифтом вказується основна рекламна інформація, відомості про компанію та її контактні дані, ще дрібнішим – решта тексту. Сьогоднішнього споживача складно залучити заголовками на кшталт «Акція!» або «Знижки!», тому слід використовувати тонший підхід. Надрукований текст крупним планом повинен чіпляти з першого ж погляду, привертати максимум уваги та запам'ятовуватися. У той же час, варто уникати складних пропозицій, довгих і нечитабельних слів і надто дрібних зображень.

Часто замовники роблять помилку, не використовуючи зворотний бік листівки. На ній можна надрукувати календар, карту метрополітену, корисні телефони чи розклад футбольні матчі на сезон. Це збільшує шанси, що листівку не викинуть, а збережуть «про всяк випадок», навіть якщо спочатку у пропонованих послугах людина не потребує.
Наша друкарня пропонує вам свої послуги з професійного виготовлення листівок та флаєрів у Харкові методом цифрової друку та офсетного друку. Ми розробимо для вас оригінальний та стильний дизайн роздавальної поліграфічної продукції, сформуємо тираж та надрукуємо його на сучасному поліграфічному устаткуванні. Ми також надаємо послуги післядрукарської обробки: ламінація, тиснення, зшивка, фольгування – все, що допоможе зробити друковану продукцію яскравою та привабливою. Зверніться до нас скористайтесь послугами професіоналів.

Стандартні розміри листівок:

  • Листівка А6 -148х105мм
  • Листовка А5 -  210х148мм
  • Євро-Лістівка - 210х99мм
  • Листовка А4 - 297х210мм

 

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити