приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Ламінаціяфото
Ламінація

Рулонна ламінація цифрових та офсетних замовлень

Коли йдеться про ламінування друкованої продукції, у клієнтів часто виникає питання - плівкою якої щільності та якої якості скористатися. Ми пропонуємо рулонну глянсову та матову ламінацію 25 мк., а також ламінацію Soft Touch - про яку ми розповімо трохи згодом.

Отже, для глянсової та матової ламінації ми використовуємо промисловий рулонний. ламінатор з авто намотуванням, тиск якого, при ламінуванні тиражів складає 500 кг на друкований аркуш. Промисловий рулонний ламінатор, який встановлений на нашому виробництві дозволяє виконувати міцну гарячу ламінацію з однієї та двох сторін наступних матеріалів:

  • самоклейного паперу;
  • самоклейних плівок;
  • крейдованого паперу від 130 до 350г/м2;
  • різні картони, у тому числі дизайнерські

 

Наша компанія використовує тільки якісні плівки від провідних світових. виробників, які дозволяють без додаткової постобробки виконувати будь-які пост друковані роботи при цьому гарантуючи відмінну якість та уникнення клієнтом таких неприємних моментів, як відшарування плівки, що використовується для ламінації:

  • висікання;
  • плотерне різання;
  • тиснення;

 

Особливе місце займає ламінація Soft Touch.

Дана ламінація дозволяє передавати текстуру дорогих дизайнерських картонів. таких як Plike та Ispira тим самим економить кошти наших клієнтів. Адже ламінація Soft Touch у кілька разів дешевша за перелічені вище дизайнерські картонів. Тактильні відчуття, які ми відчуваємо торкаючись продуктів виконаних з використанням цього виду ламінації можна порівняти хіба що до дотику до шкіри немовляти. Але за всіх цих показників даний матеріал має високий рівень зносостійкості та міцності, а також відмінно передає колірну палітру.

Конвертна ламінація

Час поговорити і про конвертну ламінацію, яку люблять і цінують багато наших замовники - вона поділяється на матову та глянсову і дозволяє виробляти вироби підвищеної міцності Інкапсулювання, як правило, використовується в невеликих тиражах продукції. Для конвертної ламінації застосовуються плівки щільністю 100 та 250 мк, форматом А4 та А3. служить на вулиці за будь-яких погодних умовах.

Загалом картина виробництва поліграфії з ламінацією на нашому виробництві виглядає саме так, але якщо вам знадобиться додаткова консультація - наші менеджери завжди допоможуть вам визначитися з вибором, шляхом консультації та пробних мінімальних тиражів для тестування саме на виробництві.

Ласкаво просимо у світ фарб та яскравих відчуттів.

замовити