приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Друк на чашкахфото
Друк на чашках

Нанесення зображень на чашки

Виконуємо корпоративні та індивідуальні замовлення щодо нанесення зображень на чашки вони ж кружки. Можливість друку від 1-ї чашки протягом одного робітника дня, навіть якщо у Вас велике замовлення на гурток із логотипом Вашої компанії – ми впораємося з будь-яким обсягом у найкоротші терміни.

Технологія нанесення на гуртки: сублімаційний друк, є добре перевіреної та зарекомендувала себе на ринку. Зображення друкується в дзеркальне відображення на сублімаційному принтері і переноситься на кружки-заготівлі для сублімації у спеціальному термопресі для чашок Термопрес розігріває чорнило до 180 градусів. реакцію - відбувається перенесення зображення із сублімаційного паперу на заготівлю-кухоль. Зображення на кухлі витримує як стандартне миття вручну, так і мийку в посудомийних машинах, головне - не можна подряпати верхній шар металевими грубими щітками, намагаються витирати кружки сильними розчинниками. У других випадках: розігрівання кружки в мікрохвильовій печі, заливання окропу з водою, випивання міцних напоїв - все це ніяк не пошкодить зображенню і ніяк не може завдати шкоди здоров'ю.
Наш термопрес підтримує 5 стандартних розмірів кухлів: 330мл. крушка-циліндр, 425 мл збільшений циліндр, 250 мл - циліндр, 330 мл латте, 480 мл латте.

Хочете самі підготувати макет для друку на кухлі? Вимоги до макетів для нанесення зображень на кружки: висота стандартної чашки 330мл 95мм, діаметр 82мм. Поле, яке ми можемо надрукувати: 85х200мм. простір RGB, роздільна здатність 300dpi, розширення файлу: PSD, PNG, TIFF шари злиті в 1 шар.

У нашому офісі у центрі Харкова Ви можете переглянути готові роботи з нанесення зображень на чашки Навіть якщо у Вас немає макета, але чашка потрібна вже завтра – наші дизайнери розроблять макет для друку і ми виконаємо замовлення точно вчасно.

Якщо Ви не знаєте, що подарує найкращому другу, подрузі, чоловікові, жене, сину… подаруйте йому індивідуальну чашку із незабутнім принтом. Звичайний чай чи кава. яка виконана на індивідуальне замовлення. Набрид свій гурток / чашка - приходьте, ми надрукуємо стільки чашок, скільки потрібно.

Виконуємо корпоративні замовлення на гуртки, гуртки з Вашим логотипом, гуртки для класу або всієї школи, гуртка на зустріч однокласників достатня кількість кухлів для любовної події та свята.

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити