приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Вимоги до макетів

01

Друкарські вимоги до оригіналу макетів, при друкуванні на цифрових та офсетних машинах

Макети приймаються у таких форматах: *.pdf, *.eps, *.ps, *.ai, *.cdr, *.psd, *.tif, *.jpg

Створені у програмах: Adobe ILLustrator, Photoshop, InDesign (adobe CS6 та нижче), Corel Draw x6 версія та нижче.

фото
02

Формат верстки повинен бути мінімум на 4 мм більший за формат готового виробу (по 2 мм з кожного боку фон повинен виходити за лінію різання - не біла рамка).

Всі значущі елементи (логотипи, текст і т. д.), щоб уникнути зарізки, повинні бути не менше ніж у 3 мм від країв післяобрізного формату.

Друкований формат візитки 94х54мм. Обрізний формат 90х50мм. Внутрішня рамка для логотипів, тексту та ін. елементів – 84х44мм.

фото
03

У разі подачі макетів з розкладкою на друкований аркуш повинні бути дотримані вимоги до вказівки клапана друкованого аркуша.

фото
04

Для виведення растрових зображень високої якості бажаний формат *.tif (LZW або ZIP стиснення) з роздільною здатністю не менше 300 dpi, але не більше 450 dpi, колірний простір CMYK. Чорний текст повинен містити лише один чорний канал: C:0,M:0,Y:0,K:100.

фото
05

За замовчуванням, для всіх макетів, поданих у CMYK, ігноруються вбудовані профайли і мається на увазі колірний простір профайлу Fogra Coated. Для макетів поданих у RGB, також, ігноруються вбудовані профайли і передбачається колірний простір профайлу Adobe RGB 1998. Перетворення в апаратний колірний простір машини виконується CMM Creo CX700i. У разі подання макета в колірному просторі, описаному іншими профайлами, прохання описувати параметри керування кольором у замовленні. Управління кольором гарантується лише для макетів, поданих у форматах Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, Indesign, Acrobat).

фото
06

Векторна графіка:

- всі тексти мають бути переведені в криві;
- товщина ліній повинна бути не менше ніж 0.1 мм або 0.3 пункту; лінії та контури повинні містити не більше 700 вузлів;
- растрові зображення повинні бути вставлені у розмірі 100% (не полінковані);
- файли Corel Draw не повинні містити в собі ефектів (лінз, тіней, прозоростей, текстурних заливок і т.д.);

ВАЖЛИВО! При публікації файлів з CorelDRAW X5 (версія 15 і більше) у PDF НЕ впроваджувати КОЛІРНИЙ ПРОФІЛЬ, інакше необхідно вказати в заявці на друк, що файл необхідно друкувати з урахуванням вбудованого профілю;
Налаштування OVERPRINT надсилаються на друк відповідно до макету. БУДЬТЕ УВАЖНІ! Білий об'єкт із включеним Overprint буде відсутній на відбитку.

фото
07

Персоналізація: для цього виду друку, крім основного макета, необхідно надати базу змінних даних у форматі *.xls (Microsoft Excel).

фото

Доопрацювання макетів здійснюється за тарифом 250 грн/год.

Недотримання цих вимог знімає з друкарні відповідальність за якість друку.

  1. Завантажити PDF з вимогами