приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Друк білим кольором та глянцевим лакомфото
Друк білим кольором та глянцевим лаком

Цифровий друк із використанням 5-го кольору.

Використання білого кольору - це можливість значно розширити асортимент Вашої іміджевої та рекламної продукції, а також реалізувати найсміливіші творчі задуми. Таку технологію приємно використовуватиме виробів преміального класу. Адже виглядає це дуже вже красиво та стильно.

Друк білим кольором - дуже популярний запит у нашій друкарні. Адже не секрет, що відтворення білого кольору досі є складним рішенням для цифрового друку.

Здавалося б, цю проблему давно вирішено і додаткові кольори та вибірковий лак. можна надрукувати шовкографією - надійною технологією з високою якістю друку.Однак цей вид друку, крім високої вартості, має ще один суттєвий мінус.Йдеться про терміни виробництва. Шовкотрафаретний друк являє собою тривалий і трудомісткий процес, який не межує з оперативністю та доступністю такої поліграфії.Особливо невигідний такий вид печатки при малих тиражах.

У цифровому друку можливість друку додатковими кольорами з'явилася не так давно. Але за цей час ситуація із відтворенням білого кольору змінилася і набула гідних рішень.

Ми готові запропонувати друк 5 кольором:

 • з використанням білого тонера, що криє;
 • додатковий друк прозорим глянцевим лаком.

 

Тепер можливості реалізації стандартної роботи розширюються до нескінченності. Зовсім необов'язково використовувати білий або світлий папір для друку візиток або листівок. Ми можемо взяти темний або навіть чорний картон та надрукувати білим кольором додаткову підкладку під повнокольорові елементи.

Також є можливість ефекту вибіркового лакування на картонах або на ламінованих матовими плівками листах. Наше обладнання ще на заводі-виробнику було запрограмовано на роботу із 10 тисячами матеріалів. В тому числі:

 • дизайнерський картон будь-якого кольору завтовшки до 0,43 мм;
 • крейдований папір (глянцевий, матовий, сатин);
 • ламіновані папери та картони;
 • прозора плівка, різні види кальки;
 • друк на котових темних конвертах.

 

Саме завдяки такому широкому спектру матеріалів, з'являється можливість короткі терміни виконувати навіть найскладніші та нестандартні замовлення.

У нашій друкарні для друку додатковими кольорами встановлена цифрова друкарська машина Ricoh Pro C7200X, має п'яту барвисту секцію. Апарат передбачає використання додаткових кольорів, окрім CMYK. Прозорий глянсовий та білий тонер відкривають додаткові можливості, наприклад друк з глянцевим виділенням, заливка, водяні знаки, друк на кольорових та прозорих носіях. Це ідеальне рішення для створення різноманітної продукції найвищої професійної якості.

Ricoh Pro C7200x спрощує та прискорює завдання обслуговування, дозволяє підтримувати безперервність технологічного процесу.

Переваги друкарської машини Ricoh Pro C7200X:

 • Висока якість друку на фактурних паперах;
 • Друк на темних матеріалах;
 • Друк додатковими кольорами;
 • Друк на збільшеному форматі паперу до 330х1200мм;
 • Друк на готових конвертах С4, С5, DL;
 • Відмінна якість ламінації наших робіт.

 

Цифрова технологія друку особливо вигідна тим, що не потребує додаткової переддрукарської підготовки та післядрукарської сушіння листів. Стає реальністю друк білих малих тиражів. А також можливість виробництва пробних зразків (квіткопроб), що дозволяє переконатися в якості виробу перед запуск великого тиражу.

Готові до якісної та оперативної реалізації всіх найсміливіших Ваших проектів.
Тепер ще більше можливостей та ще більше ідей!

замовити