приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Настінні перекидні календаріфото
Настінні перекидні календарі

Друк настінних перекидних календарів на 2025 рік

Настінний календар з логотипом вашої фірми – невід'ємна частина корпоративного іміджу. Протягом року гарний та зручний фірмовий перекидний календар не лише прикрашатиме офіс чи квартиру, а й служитиме незмінним нагадуванням вашим клієнтам та партнерам про вашу компанію. Втім, в гонитві за рекламуванням, не варто захоплюватися - назва вашої фірми, логотип або зображення продукції не повинні займати більшу частину аркуша. У насамперед, календар повинен виконувати своє пряме призначення – повідомляти, який сьогодні день тижня, число та місяць, які свята очікуються та ін.

Можна умовно розділити настінні календарі на кілька видів:плакати, перекидні і навіть відривні. Календарі-плакати дуже прості та практичні; їх можна розмістити на будь-якій плоскій поверхні: на стіні, на дверцятах шафи або навіть під склом на столі. Як правило, вони складаються з двох полів – календарної. сітки та, безпосередньо, рекламного поля. Такі календарі хороші для простої та нехитрої реклами. Вони дозволяють «погратися» з розмірами та пропорціями рекламної та календарної частини, залежно від того, наскільки важливу інформацію ви розміщуєте на них. Найчастіше вдале поєднання гарного дизайну та високої якості поліграфії призводять до того, що навіть після закінчення року настінний календар не викидається, а отримує друге життя у вигляді предмета інтер'єру – плакати чи картини.

Перекідні настінні календарі більш вибагливі у плані дизайну. Завдяки цьому вони сприяють реалізації цікавих нестандартних рішень. Варіанти розміщення перекидних листів на поверхні, їх кількість, ширина полів та підкладки – все це надає широкі можливості для розміщення додаткової комерційної інформації. Передові поліграфічні, що застосовуються нами у виробництві. технології дозволяють створити оригінальний настінний календар, що приваблює увагу, що підкреслює статус фірми, що ненав'язливо рекламує ваші послуги. Такі календарі зазвичай випускаються у вигляді щомісячних або квартальних. Настінні календарі на ригелі привносять яскраву пляму до щоденної рутини. робочих буднів. Вони не приїдаються, тому що календарні листи змінюються кожен місяць. Як правило, крім безпосередньої реклами на такій поліграфічній продукції розміщуються картини відомих художників, красиві фото природи, міст, тварин, афоризми чи просто пізнавальна інформація. Відмінно пророблені настінні календарі можуть бути прикрасою інтер'єру.

В нашої друкарні ми допоможемо вам розробити найбільш зручний та красивий дизайн настінного календаря, визначитися з тиражем та надрукувати його. Ми пропонуємо ідеальне співвідношення ціни, якості та обслуговування.

Ми використовуємо просунуте сучасне обладнання для оперативного виготовлення настінного календаря будь-якої складності, починаючи від розробки дизайн, виготовлення пробника та друку тиражу календарів. Не останнє місце займає і післядрукарська обробка: ламінація, тиснення, фігурна висікання, вибіркове УФ лакування календарів.

На нашому підприємстві працює злагоджена команда кваліфікованих фахівців, які мають великий досвід роботи в цифровому та офсетному друку. Усе наші співробітники мають великі знання у сфері дизайну, видавничого справи та поліграфії. Ми завжди раді запропонувати вам найбільш зручний та недорогий спосіб виготовлення рекламної корпоративної продукції та роздавальних матеріалів.

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити