приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Друк папокфото
Друк папок

Виготовлення фірмових-корпоративних папок:

Замовити та виготовити папки у Харкові Ви можете в  друкарні "Яскравий друк".

Папки і сьогодні є незамінним атрибутом будь-якого сучасного офісу. А фірмова папка, виготовлена на індивідуальне замовлення, підкреслює статус компанії, її фірмовий стиль та унікальність. Друкарня "Яскравий друк" рада запропонувати широкий вибір креслень (штанц-форм), якими можна виготовити унікальну, неповторну папку. Наша друкарня може надрукувати для Вас папку будь-якої складності та будь-яким тиражем. Невеликі тиражі (від 25 до 500 шт.) друкуються на сучасному цифровому обладнанні, тиражі понад 500 екземплярів папок – офсетним способом, що дозволяє значно знизити собівартість друку. Для більш презентабельного вигляду надрукованої папки ми використовуємо матову або глянцеву ламінацію. Внутрішні клапани (кишені) теж можуть бути різними. У нас є безліч варіантів заздалегідь заготовлених клапанів, використовуючи які Ви значно економите свої кошти. Папка може бути надрукована як на звичайному крейдованому картоні 350 г/м2, так і на дизайнерському картоні з фактурою або перламутром.

Наша друкарня може запропонувати варіанти друку папок-конвертів для туроператорів та турфірм, виконаних на щільному картоні з магнітом для надійної фіксації квитків на літак, страховки та ін. важливих документів для Ваших клієнтів. Така папка нагадуватиме про Вас весь період відпочинку чи подорожі, не варто економити на емоційній складовій своїх клієнтів.

Також є варіант папки конверта для фотоательє або фотографів, виконаної у збільшеному розмірі щодо попереднього крою, для зберігання та видачу фотографій форматом до 21х16см, у кількості до 40 шт в одну папку.

Ми ставимося дуже трепетно до упаковки продукту, адже папка теж свого роду упаковка для фірмових бланків, договорів, прайсів, каталогів тощо важливої інформації. Якісно виконана папка повинна служити не тільки як місце зберігання та транспортування документів – вона як обкладинка гарної книги, яку ніхто не відкриє, якщо обкладинка виконана на трієчку з плюсом. У книжковому магазині в основному купують книги з обкладинки або бренду (автору). Якщо Ваш бренд ще не настільки пізнаваний, радимо звернутися до наших професіоналів для розробки фірмової корпоративної папки.

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити