приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Друк на еко сумкахфото
Друк на еко сумках

Друк на еко сумках (шопперах)

Друк невеликих та середніх тиражів еко сумок із Вашим індивідуальним принтом.

Пропонуємо нашим клієнтам скористатися найбільш затребуваною та екологічно чистою сумкою для зберігання та транспортування продуктів харчування і не тільки. Стильна 100% натуральна бавовняна сумка принесе не тільки вклад в екологію, але також завдяки індивідуальному яскравому принту на ній завжди відмінно прорекламує Вашу компанію або просто підніме настрій у будь-який ситуації. Найчастіше шоппери (еко сумки) зустрічаються на різних виставках, презентаціях, ярмарках та екологічних заходах. Дарувати сучасні гаджети також прийнято у брендованому шоппері.

Бавовняні шоппери (еко сумки) – практично ідеальний носій реклами! Саме поняття еко сумки включає багаторазове цільове використання даного вироби щодо його призначення. Брендовані фірмові еко сумки підкреслять прогресивний підхід Вашої компанії або Вас особисто до екологічної ситуації планети. Поліетиленові пакети розкладаються не менше 100 років, а використовуються найчастіше лише один раз. Якось замовлена партія еко сумок з екологічно чистого матеріалу замінить величезну кількість нікому не потрібних ПЕТ пакетів, які все одно будуть викинуті і не підуть на переробку нашій країні.

В наявності 2 типи світлих натуральних еко сумок:

  • Розмір: 38х40см з плоским дном
  • Тканина: бавовна саржа 240 г/м2
    небілена бавовна канвас 210 г/м2
  • Довжина ручок 60см

Також є чорні еко сумки

  • Розмір: 35х35х7см (дно не плоске - 7см глибина)
  • Тканина: бавовна саржа 240 г/м2
  • Довжина ручок: 60см

На світлі бавовняні еко сумки ми друкуємо DTG технологією (прямий друк), тобто. принт наноситься безпосередньо в саму структуру бавовни і зовні виглядає як фабричне виріб. Дана технологія друку зображень на еко сумках відмінно підходить при тиражах від 1-го примірника, при друкуванні невеликих повнокольорових принтів, логотипів, іменних шоперів, шаржів. Виріб рекомендується прати до 40 градусів вивернутим на виворот.

На темні екосумки ми пропонуємо нанесення написів, логотипів в 1-2 кольори та повнокольорових елементів технологією Soft Flex – плівки німецького концерну Siser. Такий метод відмінно підходить для невеликих та середніх тиражів. Зовні також виглядає як фабричний друк, але принт виходить не вдрукованим у структуру волокон бавовни, а знаходиться на поверхні, приховуючи під собою структуру тканини еко сумки. На відміну від прямого друку, плівка не боїться прання на високих температурах, добре ставиться до агресивного середовища (не вигоряє) і дуже легко миється від забруднень.

Приймаємо замовлення на друк від 1-го примірника на еко сумки (шоппери).

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити