приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Друк на кепкахфото
Друк на кепках

Друк принтів, логотипів на кепках (бейсболках) за 1 день:

Хочете, щоб ваше життя засяяло яскравими фарбами? У нас з'явилася чудова можливість порадувати наших клієнтів найпопулярнішим на сьогоднішній день головним убором-бейсболкою або, як ми її любимо називати кепкою з нанесенням фірмового стилю або неймовірно оригінальних і смішних принтів.
 
Ваші колеги одягнені у фірмовий одяг і гордо, що носять бейсболку з яскравим принтом, завжди привертають увагу до назви компанії і просто виділяються з натовпу. А довкола так багато потенційних клієнтів. Фірмовий стиль працює, як жива візитна картка і просто тішить око.
Кепки зі смішними мультяшними принтами послужать чудовим стильним відрибутом для всієї родини на велопробігах та й просто при прогулянці в парку.

Беручи участь на будь-якій виставці - вам знадобляться промоутери, адже без них цей захід матиме на 50% менше успіху. А чим як не брендованим одягом відзначити хлопців і звернути увагу потенційних замовників... хіба що посмішкою, але нехай вона стане доповненням до футболки та бейсболки з нанесенням вашого фірмового стилю.
 
Про якість наших робіт та професіоналізм Співробітників ходять легенди. Приходьте до нас і ми розповімо, покажемо і навіть дамо поміряти моделі кепок і футболок, що вам сподобалися. А ще просто здорово та продуктивно проведемо час у потоці ідей для реалізації ваших проектів.

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити