приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Плоттерна підрізкафото
Плоттерна підрізка

Друк і плоттерна підрізка цифрових тиражів

Незмінною складовою поліграфічної діяльності є створення фігурних наклейок-стікерів. У друкарні інстальовано 2 ріжучі плотери GCC Jaguar IV (61см) та планшетний плотер VULCAN FC, усі вони укомплектовані оптичним датчиком.
Ріжучі плотери професійної серії, що працюють до 24 годин на добу. Для якісного різання не тільки легень, але та важких, світловідбивних, металізованих плівок. Це високотехнологічні ріжучі плотери, які оснащені всіма функціями, які необхідні сучасним професійним користувачам.

Основні переваги GCC Jaguar:
-Прискорення до 4,2 G
- Тиск ножа до 600 гр
- Швидкість порізки до 1530 мм/сек
- Товщина матеріалу до 1,2 мм
Максимальна Ширина підрізування: 610 мм

Підрізка плотером - навіщо потрібна оптика:

Підрізка здійснюється на раніше надрукованих аркушах, на яких розміщується крім макету (дизайну) спеціальні фотомітки. Оптичний датчик плоттера зчитує ці мітки і після цього починається підрізка листа. Друк/підрізка за допомогою фотоміток дозволяє підрізати лазерні відбитки на паперовій самоклейці, плівці Oracal, відбитки з широкоформатних принтерів, офсетні відбитки, шовкотрафаретні, з точністю різання продукції до 0,5 мм. Будь-які спотворення геометрії аркуша під час друку компенсуються програмними рішеннями плоттеру. Скільки завгодно витончена форма етикетки (упаковки) по зубах нашим плоттерам. Виготовляємо різні види наклейок: "Без ГМО", наклейки на шампанське (складається з 3-х частин), наклейки на різне обладнання, наклейки на маленькі тюбики/флакони, наклейки на iPhone, IPad, наклейки зі штрих-кодом товару та багато інших.

Працюємо з паперовою крейдованим самоклеєм Unicoat, MasterTac. Головна перевага паперової етикетки – її скромна ціна. До основних недоліків можна віднести недовговічність при зовнішньому розміщенні (на вулиці, у холодильнику). Паперовий шар швидко вбирає вологу, розмокає, кольорова гама швидко вигоряє. Більше практична в цьому плані етикетка виготовлена на плівці Oracal (біла або прозора). Під час друку на цих плівках зображення додатково ламінується (покривається тонкою глянсовою плівкою), захищаючи надруковане зображення від фізичних/механічних впливів, вологу плівка не вбирає, від сонячних променів зображення практично не вигоряє. Ціна такої наклейки приблизно на 50% вище, але термін служби у десятки разів більший.

Планшетний ріжучий плотер

Якщо з наклейками все більш-менш зрозуміло, то що щодо різання фігурних виробів таких як: воблери, фігурні візитні картки, хенгери, упаковка, будь-які фігурні вироби із щільних картонів?

Ріжучий планшетний плотер VULCAN FC

Даний плоттер дозволяє нам здійснювати швидке і точне наскрізне різання на будь-яких щільних матеріалах:

  • крейдований папір
  • односторонній картон
  • дизайнерський картон
  • наскрізне різання самоклеючі плівки та папери
  • ламіновані вироби


Також на даному обладнанні нам доступна додаткова функція - "згин". Другий ніж для бігування (згинання) картону працює паралельно із різкою. Це дозволяє виготовляти оперативно та якісно невеликі партії картонних коробок. Дуже приємно робити складні речі просто, штанц-форми не будуть потрібні, якщо партія упаковки не вище 100 шт. У обладнання безліч додаткових налаштувань і характеристик, він відмінно ріже по оптичним міткам і може проходити різання за заданим алгоритмом.

замовити