приховати
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок. тел.:+38 (093) 761-69-89
Telegram
Ламіновані візиткифото
Ламіновані візитки

Візитні картки з ламінуванням

Ламіновані візитні картки - це звичайні цифрові візитки з додатковим ламінуванням матовою або глянцевою плівкою. Багато хто не до кінця розуміє, що таке ламінування. Ламінування - це процес прикатки спеціальної ламінувальної плівки при температурі 110-130 градусів з великим тиском нагрівальних валів на ламінований картон/папір. Наприклад, якщо заламінувати звичайний крейдований папір щільністю 350 г/м2 плівкою 100 мк - ми отримаємо візитну картку товщиною 0,42-0,43 мм, тактильно візитка буде мати щільність близько 500-550 г/м2, буде чимось нагадувати пластикову картку.

Ми давно займаємося напрямком ламінованих візитних карток і знаємо деякі тонкощі та хитрощі цього процесу. Так, ми друкуємо візитки на спеціальних некрейдованих картонах підвищеної білизни та жорсткості, які чудово вбирають і тримають клейовий шар ламінувальної плівки, картон і ламінування спаюються в один нерозривний бутерброд. Тонкі ламінувальні плівки прикочуються на новому 400-кілограмовому ламінаторі, який ми запустили влітку 2018р. Тиск, з яким він може припресовувати плівку, досягає 4 бар. Товсті плівки 80-250 мк ми прикочуємо на професійному конвертному ламінаторі А3+, у якого цілих 4 нагрівальні вали плюс два протяжних.

Візитки з ламінуванням Soft Touch (софт тач)

Окремо необхідно виділити візитні картки з ламінуванням Soft Touch. Ця візитка прирівнюється до візиток класу "Преміум". Показником успішності та прибутковості підприємства є можливість створення ексклюзивної візитки. Хтось для цього обирає натуральні матеріали з конгревом та друком, а хтось дорогі дизайнерські картони з шовкотрафаретним нанесенням та тисненням фольгами різних кольорів. Ні з першим, ні з другим вибором не посперечаєшся, адже візитки, виконані за цією технологією, гідні особливої уваги у візитниці кожної ділової людини. Візитна картка з ламінуванням Soft Touch дозволяє передати і натуральну оксамитовість матеріалу, яскравість і контрастність кольору. Ламінування Soft Touch можна порівняти з дизайнерськими картонами Plike та Ispira, а це одні з най дорогоцінних картонів, при цьому продукт, виконаний з ламінуванням Soft Touch, у рази дешевше аналогів на дизайнерських картонах. Більше того, постдрукарські роботи такі як тиснення фольгою, висічки тощо не порушують текстуру матеріалу, а навпаки роблять її більш виразною та глибокою.

Візитки з матовим ламінуванням

Деякі клієнти називають матове ламінування - пластиковою візиткою, адже візуально та тактильно вона практично не відрізняється від пластику. Вона гнеться, але не ламається, вона жорстка і щільна, біла і ідеально матова з невеликим шовковистим блиском на відблисках світла. Хочете підкреслити індивідуальність вашого бренду - замовте візитні картки своїм співробітникам з матовим ламінуванням, одну зі сторін можна повністю залити в плашку фірмового кольору, можна залити і обидві сторони в будь-які кольори. Після ламінування візитка буде тактильно нагадувати пластик, візуально - шовкографію. В будь-якому випадку - Ваші партнери оцінять саме Вашу "пластикову" візитну картку.

Візитки з глянцевим ламінуванням

Глянцеве ламінування добре підійде до візитних карток з яскравим кричущим макетом: перукарні, салони краси, спа-салони, авто-салони, магазини нижньої білизни та інші сфери, де фотографія продає краще за будь-які слова. Технологія виготовлення глянцевих візиток така ж як і матових, відмінність тільки в властивостях плівки, глянцева плівка робить кольори насиченішими, соковитішими, яскравішими та глибшими. Один і той же макет заламінований різними плівками виглядає як зовсім різні візитки. Замовляючи візитні картки з ламінуванням варто заздалегідь подумати про ті цілі, які має нести Ваша візитка, тоді дизайнер може заздалегідь продумати оригінал макет і підкреслити саме той аспект, на який робиться акцент.

Ламінована візитка не боїться ні води, ні снігу та інших зовнішніх факторів, вічна візитка з єдиним недоліком - на ній не пише гелева ручка і олівець, а звичайна кулькова ручка якщо і пише, то тільки на матовому ламінуванні, на глянцевій візитці дописати текст можна лише маркером. За всі хороші якості ламінування доводиться жертвувати чимось корисним.

Звертаючись у друкарню "Яскравий друк", Ви в першу чергу звертаєтесь до професіоналів, які розуміють специфіку поліграфії. Нам подобається заморочуватися на різних тонкощах виробництва, дизайну, впровадження. Ламінування - одна з таких тонкощів.

Візитки з вибірковим лакуванням

Вибіркове УФ лакування візитних карток, чисто технічно можливе при тиражах від 5000 шт візиток, але технології не стоять на місці і є альтернатива. Наша друкарська машина має в своєму арсеналі 5-у станцію з прозорим глянцевим тонером, він і виступає в ролі конкурента УФ лаку в шовкотрафаретному середовищі. На відміну від шовкотрафаретного лаку, прозорий тонер наносяться не майстром у цеху, а прямо всередині друкарської машини запікаючись до 180 градусів менш ніж за 1 секунду. Створюється ефект кристалізації та затвердіння порошку і створюється ідеально рівна, прозора глянцева поверхня в тих місцях, які ми заздалегідь позначили в макеті. Тому ми всім рекомендуємо доповнити до матового або софт-та ч ламінування вибіркове лакування окремих елементів. Так можна виділити логотип компанії вибірковим лаком або створити текстуру на загальному фоні візитки. Створюємо та друкуємо креативні візитки з вибірковим лаком за 1-2 робочих дні.

  1. У розділі "Ціни", можете ознайомитися з базовими цінами на візитки у нашій друкарні.
  2. Подивитися приклади виготовлення та дизайну візитних карток можна у нашому портфоліо.

TelegramУ вас залишилися питання: пишіть нам у telegram, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

Замовити